Küsimus:
Mis on toaküüliku tervislik kohtlemine?
user35
2013-10-09 03:55:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu kodujänes võib külaliste läheduses olla üsna häbelik ja tahaksin julgustada teda olema sõbralikum, kui inimesed sinna tulevad. Olen oma külalistele selgitanud, et küülikud võivad kergesti ehmatada ja nad lähevad tema lähedale madalamale ning liiguvad aeglasemalt ja vaiksemalt. Ma tahaksin pakkuda oma jänkule maiuspala või ahvatlust, et premeerida teda suhtlemise eest.

Milliseid positiivseid jooni peaksin jänkuhoolduses otsima?

Mida ei tohiks küülikutel maiuseks lubada?

Neli vastused:
#1
+9
James Jenkins
2013-10-09 16:00:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

maiused võivad olla jänku treenimisel väga oluline osa. Nagu paljud lemmikloomad, võib ka jänkuid motiveerida tähelepanu ja / või toidupreemiad, nii et maiuste kasutamine võib olla suurepärane treeningseade.

Kõik suhkrurikkad maiused nagu puuviljad peaksid olema ainult väike osa jäneste dieedist, seega on mõõdukus oluline. On soovitatav, et puuviljad ei ületaks 10% jäneste dieedist.

Porgandit (ka kõrge suhkrusisaldusega) soovitatakse mitte ületada 15% dieedist.

Oma lemmikloomade jaoks püüan hoida kõigi suhkrurikaste maiuste osakaal kuni 5%; aeg-ajalt mööduvad päevad ilma suhkrulisandita. See muudab preemia tõhusamaks ja on parem jänku tervisele.

Sõltuvalt ainevahetusest ja / või köögiviljadega proportsionaalselt peaksite piirama jänku saadavate graanulite kogust 1/4 kuni 1 / 2 tassi graanuleid 6 naela kohta. (2,7 kg) kehakaal. Osa sellest päevasest pelletitoetusest võib kasutada maiusena, üldise käitumise ja treeningu jaoks.

Suurt motivatsiooni nõudvate suurürituste jaoks kasutan rosinaid. Nad hoiavad hästi ja on piisavalt väikesed, et saaksin tõeliselt raskete väljakutsete jaoks anda päevas koguni 3.

Teie jänes on väga treenitav, nii et märksõna kasutamine jänkule maiustamiseks helistades võib teile mõlemale väga kasulik olla.

Neile helistades kasutage sõna "kiire", millele järgneb nende nimi. Teil ei ole vaja suhkrurikast maiust iga kord, kui nad käsule tulevad. Nende ebakindlus, kas tasu saab olema kõrge suhkrusisaldusega, suurendab graanulite või lemmiklooma pakkumine nende reageerimisvõimet (seetõttu võivad hasartmängud olla nii sõltuvust tekitavad).

Pidage meeles, et ükski maiuspala ei meelita jänest olukorda, mis tekitab neis ohtu. Jänku sotsialiseerimine ja külastajate käitumise mõõdukus on mõlemad suhtluse olulised osad ja tundub, et teete selle protsessi osaks saades suurepärast tööd.

#2
+6
ton.yeung
2013-10-09 06:05:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen avastanud, et mu küülik armastab süüa timuti heina, banaane, kergelt kooritud viinamarju, enamasti magusat.

Ta vihkab köögivilju. Proovinud enamikku erinevaid toidupoes pakutavaid rohelisi. Peale timoti heina ei söö küülik midagi rohelist. Tal on isegi eelistatud bränd.

Siin on täielik loetelu toimingutest ja keeludest, mille olen toidu osas leidnud.

Proovige võililli (lill, vars ja rohelised) ja peterselli. Mõlemad neist on teie küülikul kergesti seeditavad, maitsvad ja aitavad õrna soole üldises tasakaalus olla.
#3
+3
John Cavan
2013-10-09 04:08:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tunnen puudust meie küülikutest, nad on suurepärased lemmikloomad ... maiuspalade osas leidsin, et köögiviljad tegid neile alati rõõmu. Meil oli nende jaoks pelleteid, mis kipuvad neid tursaks tegema, kuid meie küülikud eelistasid palju värskeid köögivilju, eriti porgandipealseid (nad armastavad rohelist rohkem kui oranži osa, nii palju Bugs Bunny jaoks) ja värsket heina.

Üks asi, mida tuleb tõesti vältida, on seller, varude nöörid võivad teie küüliku lämbuda. Üldiselt olid porgandid, võilill ja rooma salat meie poiste jaoks suured lemmikud ja sobivad neile hästi.

Petersell on suurepärane. Olge salatiga ettevaatlik. Salat võib anda küülikugaasi, mis võib olla valus ja võib-olla surmaga lõppeda, kuna küülikutel puudub võime gaasi leevendamiseks tõhusalt läbida.
Kunagi polnud selles osas romaaniga probleeme ja üldiselt vältisin odavat jäämäge põhimõtteliselt.
Ma arvan, et rooma toodab vähem gaase kui mõned muud tüübid, kuid siiski suudab see toota. Nagu kõik, on mõõdukus võtmetähtsusega, mida rohkem see sööb, seda rohkem gaasi peab sellega tegelema.
@JohnCavan on hea märkida sellerikeeli +1
#4
+3
Julie Baumler
2013-10-09 11:35:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Enamik viljapuupuidust (olen kirsipuu kohta kuulnud vastakaid ülevaateid, nii et väldin seda) on küülikutele nii eriti maitsev kui ka tervislik närimiseks. Teil võiks olla spetsiaalne närimiskepp või oks, mis (kui see on spetsiaalse nami-maiusena kasutusele võetud) tuleb välja alles siis, kui külalised seda teevad. Alustage sellega külalistest kaugemal ja siis lähemale, kui jänku lõõgastub. Puuvilja kaal koristamisel langetab tavaliselt mõned oksad ja talv on viljapuude pügamise aeg, seega on nüüd hea aeg puitu kogumiseks rivistada.

Ärge söötke oksi aprikoosi-, kirsi-, virsiku-, ploomi- ja punapuupuudest, mis on mürgikeskuste poolt loetletud mürgistena. Ülimaks ohutuseks võiksite krabakülvi igaks juhuks vältida. Tundub, et viljapuudel on kõige rohkem toksiine. Vältige ka seedrit ja kadakat. Ma arvan, et muud lehtpuid nagu tamm, pekanipähkel või pähkel oleks korras. -http: // vastused.yahoo.com/question/index? qid = 20080811085404AAb3izo


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...