Küsimus:
Kas koeral on ohutu ojast vett juua?
psubsee2003
2013-10-09 05:19:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Meil ​​on väike oja, mis lõikab meie õue. Koer naudib selle joomist sageli ka siis, kui läheduses on värske vee allikas (köögivalamust).

Kas see on ohutu? Kui ei, siis kas on võimalik takistada teda joogist joast ja julgustada teda kausist jooma?

Kaks vastused:
#1
+11
psubsee2003
2013-10-09 06:07:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Üldiselt võib öelda, et kui te pole veeallikaga tuttav, pole ohutu lasta oma koeral seda juua.

Leptospira, mis on nakatunud loomade uriiniga eritatav bakter, võib elada mitu kuud veekogudel, mistõttu on meie loomaarst soovitanud lisaks tavalistele iga-aastastele laskmistele nakatada ka Leptospiroosi.

Lisaks täiendavatele inokuleerimistele pole meie loomaarst siiski tõsiseid probleeme näidanud. Siiski on alati soovitatav konsulteerida oma loomaarstiga, kuna teie eluteel võib olla patogeene.

#2
+3
Mistu4u
2013-10-09 09:44:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui ausalt öelda, siis olen omaenda kogemuse põhjal näinud, et te ei saa oma koera päriselt takistada mainimata joost joomast. Ma näen, ma ei tea täpselt, miks, aga koertele meeldib rõvedast kohast joomine. Püüdsime talle vastu panna ja proovisime isegi premeerida, kui ta joob talle mõeldud loomaarsti juurest. Kuid tegelikult on see üks juhtum, me ei saanud teda päriselt heidutada. Kuid kui te räägite tervisest, pole meil veel ühtegi näpunäidet, mis ütleks, et ta on sellepärast end haigena tundnud. Nii et kui veeallikas on puhas, pole paanikas midagi. Milline omanik aga ei taha, et tema koer oleks ebameeldivatest kohtadest kaugel. Tatjana puhul soovitaksin tal võtta füüsilisi meetmeid (näiteks oma aia piir või piirdeaed), et takistada teda sinna minemast.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...