Küsimus:
Millised kalad saavad neoonidega koos elada?
woliveirajr
2013-10-09 06:09:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on akvaariumis umbes 50 neooni. Hiljuti lisasin mõned mustad tetrad. Nad elavad väga hästi koos.

Milliseid liike võiksin veel lisada, et nad elaksid ikkagi "rahus", st ilma üksteist söömata? Seal on vähe vaba ruumi, nii et kalade suurus ei ole probleem.

Mul on paagis erinevaid tetrasid, kuid mul on ka guppies musti leseid sebra ja nii triibulisi kalu, kas see on ok või mitte, kuna mõni tetra on sabata ja ma ei tea, miks
Neli vastused:
#1
+13
toxotes
2013-10-29 17:34:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Neoonid ja mustad seelikutetraad * on mõlemad kergekäelised kalad, nii et teil pole palju probleeme sellega, kui olete uustulnukate suhtes agressiivsed. Niikaua kui kõik, mida lisate, pole eriti röövellik / agressiivne ega ole liiga tohutu, mängivad nad tõenäoliselt kena. (Pidage meeles, et kui üks kala mahutab teise suhu, siis see ühel hetkel tõenäoliselt sobib.)

Üks asi, milles ma pole 100% selge, on see, kas need on ainsad kalad paak. Kui jah, siis tundub, et teil on paagi veesamba ülemine / keskmine osa üsna hästi varustatud, nii et ma vaataksin mõnda põhjapoolset kala. Kui soovite säilitada Lõuna-Ameerika teemat - mis pole küll vajalik, kuid muudab teie sihtveeolude valimise lihtsamaks - võiksite lisada käputäie corydorase kasse.

Kui soovite Oleme juba natuke kogukonna seadistanud ja tahame koolikala lisada, seal on palju ja palju võimalusi. Esteetiliselt öeldes on teil kahe tetra vahel juba kena värvi ja keha kuju kontrast, nii et võite lihtsalt täita musta seeliku tetra kooli, kui teil on ainult mõni üksik.

* Teie musta tetra jaoks on veel üks tavaline nimi; sama kala.

#2
+12
fahad.hasan
2013-10-09 08:41:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen pidanud igasuguseid tetrasid:

 • kardinaalsed tetrad;
 • rooma-nina tetrad;
 • õhupallide punaste silmade tetrad li>
 • pingviinitetraad neoonidega;
 • mustad neoonid

ilma probleemideta.

Lisaks tetra liikidele saate hoida arlekiini rasborad, neriidist teod ja Amano krevetid ka.

#3
+2
Jestep
2018-01-03 03:08:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui soovite lisada mõnda suuremat kala, mis ei ohusta teie neoone, siis siin on mõned huvitavamad. Loetlen ainult vastupidavaid kalu, seal on palju muid häid kalu, nagu kettaheide, kuid neil on hooldusnõuded ja nad on ainult eksperdi tasemel kalad:

 • mageveekalad (võib olla riskantne, kuid üldiselt ohutuks peetav, parima tulemuse saavutamiseks alustage väikestest vangistuses kasvatatutest;

 • rahulikud siklid (Boliivia jäärad või apistogrammid);

 • vikerkaar ;

 • enamik gurameid (kääbused ja väiksemad on alati kõige turvalisemad);

 • üksik isane beeta (võib ohutult lisada mitu emast);

 • korgist säga;

 • harlekiin rasborad (enamik rasborasid on ohutud);

 • mollid, plätud, mõõgaotsad;

 • plekod (hoia eemale tavalistest ja suurtest, jää minu meelest kinni harjastega) ).

Enamik teisi tetrasid (Kongos on ilus suurem tetra)

Veenduge, et te ei ületaks varusid ja kas karantiiniks või ostaksite eriti tervislikult kui lisate juba loodud paaki. Viimane asi, mida soovite teha, on patogeeni sissetoomine kuvamispaaki.

#4
+1
Emma evans
2018-01-02 05:32:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kuna tetrad ei ole agressiivsed, suudavad enamik kalu kodeerida kala tavaliselt olenevalt orbi agressiivsusest, nii et kõik merevaigukollased ja rohelised kalad on ohutud. Isiklikult olen ilma probleemideta hoidnud hõbedaid ja musti haid, inglikalasid, imenud tätraid ja säga.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...