Küsimus:
Kas kassil on ohutu nahka lakkuda, kui tal on kreem?
DarenW
2013-10-09 07:18:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pärast seda, kui olen duši all käimist sisse lasknud, meeldib mu kassile isegi mitu tundi hiljem käsi laiutada. Tundub olevat oluline, millist kreemi kasutan, kuigi ma pole palju proovinud.

Mis on kreemis, mis kassi keelt köidab?

Kas kreemi koostisosad on kassile ohutud?

Tõenäoliselt meeldib talle losjooni õli. Kassid ei ole tavaliselt tugevate tsitruseliste ega männi lõhnade austajad. Minu kassid ei lasknud mul neid hoida pärast seda, kui olin varem apelsinilõhnalise kreemi pannud. Võite proovida osta tugevalt lõhnavat kreemi ja vaadata, kas see osutub meeldimatuks.
Kaks vastused:
Ash
2013-10-09 07:36:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kassidele kahjulike asjade hulgas ütleb American Humane Association järgmist:

Kassidele meeldivad ebatavalised maitsed, nii et hoidke neid kalamiinist eemal kreem, mähkmelööbe salvid, päikesekreem ja valuvaigistavad salvid. Need tooted sisaldavad aspiriinis sisalduvat hapet ja allaneelamisel osutuvad toksiliseks.

ASPCA loomade mürgistustõrjekeskus ütleb ka, et:

Me ei eeldaks, et näeme probleeme pärast seda, kui teie kassid puutuvad teie kätega kokku pärast ravimivaba kreemi kasutamist. Kui nad peaksid juhtuma, et võtavad väikese koguse seda kreemi, võib see potentsiaalselt omada natuke lahtistavat toimet ja põhjustada maoärritust. Kuid me ei ennetaks süsteemseid ega eluohtlikke probleeme.

Nii et üldiselt peaksite olema ohutu, kui see on ravimiteta kreem. Kass ei peaks seda tõenäoliselt palju saama, kuid kui ta lihtsalt lakub teie nahka pärast selle kasutamist ja see on teie nahka imbunud, peaks kass olema korras.

Kui aga kass näib järsku pärast kreemi lakkumist haigestuvat, loomulikult on alati esmatähtis võtta asjakohaseid meetmeid, et tagada tema ohutus ja tervis!

Tundub, et see ei häiri kassi üldse. Oleks ohtlik üldistada; Ma kasutan vähem tuntud kaubamärki orgaanikasõbralikust poest, millel ei pruugi olla tavamarkides leiduvaid koostisosi.
Anne-Marie
2016-05-18 20:02:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen üle läinud kookosõli kasutamisele niisutajana. Nad armastavad seda limpsida, kuid see pole kahjulik, kuna mõned inimesed kasutavad seda kasside ravivahendina. (Ma ei soovita seda, kuid see ei tohiks olla probleem, kui nad selle ära lakuvad)See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...