Küsimus:
Kui palju toitu peaksin koerale andma, et tema kehakaal püsiks?
psubsee2003
2013-10-09 04:47:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui me abikaasaga kohtusime, oli tal 13,6 kg (30 naela) mops.

Pärast palju rasket tööd ja dieeti pidamist (ja mu naise treenimist, et koer koera üle ei pingutaks) kaotas ta 6 aastaga 4,6 kg. Olen mures, et ta kaotab liiga palju kaalu.

Kas söödava toidu koguse jälgimine ja kaalutõus / kaalulangus on hea meetod, et määrata kindlaks õige toidukogus, mida koer peaks sööma saada oma praegust kaalu säilitada?

üks vastus:
#1
+7
JoshDM
2013-10-09 21:47:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Enamikul poest ostetud koeratoidukottidel on igapäevase toidukoguse jaotamiseks söötmisjuhend. See juhend põhineb koera kaalul, kuid soovitatav kogus võib varieeruda sõltuvalt toidu rikkusest. Tegelik tarbitav kogus on otseselt seotud koera suhtumise ning nende aktiivsuse ja ainevahetuse määrade, soo ja vanusega.

Minu koerte puhul jäävad nad vahemikku 15-25 naela (13 -aastane on 15 naela, 5-aastane on 23 naela) ja nende üksikud toidud soovitavad mõlemas päevas 1 tassi kibbleid. Jagan selle kaheks 1/2 tassi toidukorraks (hommikul ja õhtul). Loomaarst väitis, et mõlemad koerad on nende individuaalse suurusega õiges kaalus; nad ei ole ülekaalulised.

23-kilo koer ei söö mõnikord kogu oma toitu hommikul, millele lisan õhtul teise 1/2 tassi. Mõnikord ta ei söö seda kõike. Ta ei ole ülekaaluline ja ta ei söö muid asju. Ta on kahest koerast aktiivsem. 15-kroonine koer korjab ainult hommikul ja tarbib kõike öösel, kaasa arvatud mõned suurema koera söögid. Ta on mõnevõrra passiivne, kuid usun, et tal on kõrge ainevahetus.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...