Küsimus:
Kuidas ma saan oma 3 lemmiklooma turvaliselt üleöö järelevalveta jätta?
user6796
2013-10-09 11:56:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on kass, koer ja lind.

Ma pean minema üleöö.

Mida teha, et minu kassil, koeral ja linnul oleks piisavalt värsket vett ja toitu, et üleöö ellu jääda?

Vastus praegusele redigeeritud küsimusele on see, et kunagi ei ole ohutu jätta kassi linnuga majas järelevalveta.
Jättes need kolm koos: sõltub üksikisikutest. Kui mu vend jätaks oma kassi üksi koos puurimata sõjaväe aasaga, oleks kass see, kelle pärast ma muretseksin. Mul on sõber, kellel oli koer, kellel oli lemmikloom kass - nagu ka siin, tundis kass tavaliselt koera drooni lõhna, et teda nii tihti ringi tassiti ja lakkus, ning auto pidas koera väga selgelt eelistatuks seltskonnaks ja inimest piisavaks sekundiks valik. Isegi kui nad ei saa omavahel ideaalselt läbi, peaks see olema toimiv, kui kassil on kohti, kuhu taanduda, koera käeulatusest eemal ja linnupuur on kusagile, kuhu kass ei pääse.
Kolm vastused:
#1
+9
psubsee2003
2013-10-09 17:24:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ei saa rääkida konkreetselt kassi ja linnu nimel, kuid minu väheste teadmiste põhjal peaksid nad olema korras, kui neil on piisavalt toitu ja vett ning juurdepääs nende vastavatele tualettruumidele.

Koera tuleb siiski eraldi juhtida.

  1. Toit - te ei tohiks koera jaoks toitu kogu aeg välja jätta. Nad vajavad kindlaksmääratud söötmise aegu, vastasel juhul kuristavad nad ennast ise. See on instinktiivne käitumine, kuna hundid võiksid tavaliselt söögikordade vahel päevi kulutada, mistõttu oli vaja tagada, et neil oleks piisavalt energiat, kui järgmine tapmine oleks mitu päeva eemal.
  2. Harjutus - välja arvatud juhul, kui teil on suur maja või väga väike koer, on ebatõenäoline, et nad saaksid piisavalt liikuda, et neid pikemaks ajaks üksi jätta. Neil on vaja juurdepääsu välisküljele, et end vormis hoida ja hoida neid hävitavana
  3. Vannituba - kui teie koer on paberil koolitatud, on see vähem lühiajaline probleem, kuid tavaliselt vajavad koerad et ennast sageli leevendada. Kodus olles panete need sageli enne magamaminekut välja ja siis hommikul jälle esimese asjana.

Kui olete lahkunud vaid mõneks tunniks (lihtsalt üleöö), siis ta teeb seda ära jäta ühtegi söögikorda vahele ega ole sunnitud ootama, et "oma asju ajada", siis peaksid saama hakkama. Kuid kui te ei ole enam kui 6–8 tundi, võib olla vajalik koer kaasa võtta või lasta kellelgi end sisse logida, et ta välja lasta ja võib-olla teda toita.

Olenevalt koerast õue jätmine võib olla vannitoaprobleemide lahendamise võimalus, kuid kui tal pole lubatud aiaga piiratud hoovis vabalt ringi liikuda, siis see ei lahenda harjutuse probleemi (ja isegi siis oleks mul ebamugav koera õue jätta aheldamata ainult aiaga piiratud hoov, kuna paljud koerad on piisavalt targad, et soovi korral väljapääsu välja mõelda). Ja see ei lahenda toiduprobleemi, peate ikkagi olema ajas tagasi, et teda toita või lasta kellelgi teda toita.

Kuid lõppkokkuvõttes pole soovitatav teda üksi jätta, välja arvatud juhul, kui tegemist on välikoeraga (koeraga, keda hoitakse pidevalt väljas). Ta hakkab kas haukuma või on tundmatus olukorras sunniviisilise vangistuse tõttu väga ebamugav ja stressis. Ja looma vargus muutub mureks ka siin.

#2
+6
maple_shaft
2013-10-24 03:03:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Linnuga seoses vastates peaks üldiselt olema okei (füüsiliselt) jätta nad 24 tunniks üksi, kui neil on täis kaussi toitu ja vett. Nad söövad ainult siis, kui neil on nälg ja nad ei joo kunagi kogu vett enne, kui see muutub vastikuks.

Paljud linnud uputavad toidu pehmendamiseks oma veeanumasse, mis muudab selle ületundideks üsna vastikuks. , kuid see ei tee neile haiget, kui nad seda natuke aega niimoodi joovad. Kuid ärge laske neil ilma värske veeta liiga kaua minna, sest ületunnitöö korral võivad nad määrdunud kausside korral põllukultuuride nakkuse saada. oma veekaussides või kui nad suplevad aeg-ajalt oma veekaussides. Kui nad teevad mõnda neist asjadest, on kõige parem oma vesi kohe vahetada, sest isegi nemad, kes jalgu vette pistavad, võivad selle roojaga saastata. Kui nad ei tee kumbagi neist asjadest, peaksid nad päeva ja öö suuremas osas hästi hakkama saama ilma viivitamatu hoolitsuseta (arvestamata, kas nad aktsepteerivad emotsionaalselt pikka aega üksiolemist).

#3
+6
Monica Cellio
2013-10-24 07:56:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kuna koertele ja lindudele on vastuseid, tegelen kassidega. See vastus põhineb isiklikel kogemustel, nagu minevikus loomaarstid soovitasid.

Terved täiskasvanud kassid võib üldjuhul jätta päevaks või isegi kaheks üksi. Mõned konkreetsed probleemid:

Vesi: veenduge, et neil oleks piisavalt vett. Täiendava kausi välja panemine on hea mõte, igaks juhuks, kui keegi kuidagi maha valgub või määrdub.

Toit: kuivtoidu võib üldjuhul paariks päevaks välja jätta. Kui teie kassid juba söödavad vabalt, täitke lihtsalt kauss (id). Kui piirate nende toitu, siis loobuge sellest päevaks või saate söötmise reguleerimiseks kasutada taimeriga dosaatorit. (Märkus. Valisin selle toote just pikast valikute loendist; minu enda kassid söödavad tasuta, nii et ma pole sellist seadet kasutanud.) Kui kasutate ajastatud dosaatorit, tehke kindlasti enne reisi proovisõit veendumaks, et selles pole midagi, mis muudaks teie kassid selle kasutamiseks vastumeelseks. (Mehhaniseeritud osadega või müra tekitavad seadmed võivad mõnda kassi veidraks teha, seega veenduge, et teie oma enne lahkumist ei pahanda.)

Konserv muutub mõne tunni pärast ebameeldivaks, nii et ma ei prooviks et ajastatud dosaatoris. Kui täidate sellega kausi, võivad kassid selle korraga ära süüa (ja neil on võimalus see hiljem üles oksendada). Lühiajalise äraoleku ajaks on minu arvates parem konservid lihtsalt vahele jätta. Kui teie kassid söövad peamiselt konservtoitu, tähendab see seda, et peate enne lahkumist üle viima rohkem kuivtoidule. Ärge šokeerige neid lihtsalt toiduvahetusega.

Prügikast: kui kasti kühveldada üks kord päevas, siis peaks piisama sellest, kui kühveldada vahetult enne üleööks lahkumist. Kui kühveldate kaks korda päevas või kui teie kassid on eriti nutikad, siis pange välja lisakarp.

Üldine ohutus: jätate nad tõenäoliselt juba pikemateks puhkusteks üksi, kui olete tööl / koolis / jne; üleöö puudumine pole palju pikem kui see. Olen leidnud, et ka kassidele piisab üldistest ettevaatusabinõudest, mida ma oma maja jaoks võtaksin (tuled, temperatuuri reguleerimine).

Nagu ma alguses ütlesin, on see mõeldud tervetele kassidele, kes seda ei tee. vajavad erilist hoolt. Kui teie kassid kasutavad mõnda ravimit või on eriti nõrgad või on liiga abivajajad (eraldusärevus?), Siis peate võib-olla korraldama kellegi sissetuleku, kui olete ära. Äärmuslikel juhtudel peate võib-olla kas laskma kellelgi teie juures magama minna või viia oma kassid kellegi teise koju, nagu ma tegin seda oma keerukate meditsiiniliste probleemidega eakate kasside puhul. (Parem on, kui väldite kasside tõrjumist.) Kassipoegade jaoks oleksin kindlasti keegi, kes tuleks paar korda päevas sisse, sest (a) nad võivad rohkem probleeme saada ja (b) inimeste aeg on nende loomise ajal olulisem aastat.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...