Küsimus:
Kuidas saaksin treenida merisigu üksteist mitte ründama?
Cody Guldner
2013-10-09 09:42:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mulle kuulub 2 emast merisiga. Tulin ühel päeval koju ja leidsin, et ühel neist tuli kõrvast välja suur hulk verd. Puuris pole midagi, mis lisaks teisele meriseale sellist kogust verd toodaks, seega arvan, et oleks ohutu eeldada, et üks ründas teist. Olen ka varem nende käitumist märganud ja paistab, et nad saavad mõnda aega läbi ning muul ajal ei meeldi nad üksteisele.

Mul pole tegelikult ressursse nende eraldamiseks ja Ma tahan, et nad saaksid koos elada. Olen ka piisavalt hõivatud inimene, et ei suuda olla puuri läheduses ja jälgida nende käitumist pidevalt. Ma pole kindel, kas merisiga on võimalik koolitada, ja kui see on nii, siis ma ei tea, kuidas seda teha.

Kuidas saaksin oma merisigu treenida nii, et nad üksteist ei rünnaks, ilma olla pidevalt puuri ümber?

Kas saate seda küsimust muuta, et tuvastada, kas neid ravitakse, kui jah, kui kaua aega tagasi, kui kaua need kaks koos on olnud ja kui nad on uuesti paaritatud, siis millist sidumistehnikat kasutasite.
Kaks vastused:
Minna
2013-11-01 23:58:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teine lihtsaim viis kakluste kõrvaldamiseks on nende ruumi suurendamine, st anda neile suurem puur. Kui suur sõltub kõnesolevatest merisigadest, kuid see peab olema piisavalt suur, et sinna mahuks vähemalt üks maja sea kohta ja soovitavalt ka üks toidukauss ja üks veepudel sea kohta.

Lihtsaim viis emaste merisigade võitlemist takistada on steriliseeritud isase sissetoomine. Eelistatavalt turvaline ja domineeriv.

Ma ei usu, et sigu saab treenida mitte võitlema - nad on eriarvamusel selles, kes on boss ja / või kuidas seda rolli tuleks juhtida. Ja ma ei arva, et kastreerimine on vastus, emaste sigade steriliseerimine on üsna riskantne ja mitte midagi, mida ma soovitaksin.

James Jenkins
2013-10-10 02:32:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Spay on esimene ja parim samm. Teil on kaks emast, kes elavad väikeses ruumis, nii eeldades, et ühel päeval saavad nad lapsi, kui ka eeldades, et napi ruumi ja toidu pärast toimub konkurents.

Spreerimine aitab kõrvaldada selle hõõrdumise põhjustavad hormoonid. teie kahe tüdruku vahel.

Mis siis, kui neid juba steriliseeritakse?


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...