Küsimus:
Kas ultraheli repellerseadmed on koertele valusad?
Brian Rushton
2013-10-09 03:27:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on korteris hiired ja ma olen huvitatud ultraheli repellerseadme kasutamisest. Kuid ma lugesin veebist järgmist:

"Inimesed kuulevad heli sagedustel kuni umbes 23 000 Hz (Hertz). Louisiana osariigi ülikooli teadlased teatasid, et hiired ja rotid on tundlikud helile kuni 60 000 ja vastavalt umbes 76 000 Hz. Kuid tavalised koduloomad, näiteks kassid ja koerad, kuulevad ka ultraheli sagedusi. Kassid tajuvad heli kuni umbes 64 000 Hz ja koerad kuni 45 000 Hz. Peaksite kaaluma müra mitte kasutamist peletaja hiirtele, kui teil on lemmikloomi. "

Ülevaade mürast kui hiiretõrjevahendist (eHow)

Kuigi koerte vahe (45 000 Hz) näib hiiretasemest (kuni 60 000 Hz) üsna kaugel, kas kaubanduslikult saadaval olevad ultrahelirepellerid jäävad koertele "ohutusse vahemikku"?

Nad on _me_ jaoks valusad ...
Ühendasin eile kaks repellenti. Mu kolm kassi jooksid kohe seadme juurde. Ühendasin need vooluvõrgust lahti, kui kassid olid majas.
Ma elan dupleksis ja mu naaber hakkas neid lihtsalt kasutama. Mul on ka osav saksa Shepard, tundub, et ta liigub palju rohkem ja on eriti hüplik. Nüüd on diearrea alanud nagu alati, kui tal on ebamugav. Kas see võib teda kahekordse tuleseina kaudu mõjutada?
Kolm vastused:
#1
+7
JoshDM
2013-10-09 22:07:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Usun, et viidate Riddexi pistikprogrammiseadmele.

Mul oli kunagi selline omanik ja kasutasin seda oma korteris, kus ma koos taksiga elasin. Kohe, kui ühendasin seadme vooluvõrku, ilmus tuulutusavast seinale ämblik ja puges koridorist minema. See tõestas mulle, et seade tegi tootja väite õigustamiseks tegelikult midagi. Minu koer, noor taks, kellel ei olnud teadaolevaid kuulmisprobleeme (peale selle, et mind teadlikult eirati, kui palun tal asju teha), ei reageerinud seadme pistikupessa. Kinnitamaks, et tal pole reaktsiooni, ühendasin ja ühendasin seadme mitu korda korda, kuna see oli minu jaoks kindel mure / tehingumurdja, kui koer oli mõjutatud. Ta ei reageerinud.

Hiljem asendasin Riddexi uuema versiooniga; sama koer, reaktsioone pole. See sama koer reageerib tõepoolest koera vilele ja käitumisseadmele, mida ma ei kuule. Riddexi seadme kirjeldus väidab, et see ei häiri lemmikloomi. Mul on selle varundamiseks ainult oma kogemus.

Mingil hetkel lõpetasin Riddexi seadmete kasutamise. Esimene suri mõne aasta pärast ja ma ei mäleta, mis teisega juhtus. Ma usun, et seadmed muutuvad aja jooksul vähem tõhusaks, kuid mul pole selle väite toetuseks midagi. Ma ei olnud Riddexi nii pikka aega kasutanud, et unustasin, et mul oli see enne, kui selle küsimuse läbi lugesin. Kuna elan paljude kahjuritega kliimas, olen regulaarseks hoolduseks palganud hävitaja.

Lisaks Riddexile on mitu kaubamärki.
#2
+4
user7384
2016-06-11 03:33:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul oli neid maja igas toas. Minu koeral hakkasid aeglaselt ilmnema ebamugavustunnused, hambad värisesid ja hakkasid tema ümber liikumistega hüppama. See läks aina hullemaks. Ma viisin ta loomaarsti juurde, et kontrollida tema hambaid ja ka täielikku kontrolli. Ta ei leidnud midagi. Siis ühel õhtul jõudis mulle pähe see, et võib-olla pistikud, nii et lülitasin need kõik välja. Nüüd on möödas 3 nädalat ja kõik hädised sümptomid on kadunud. Juhus? Ei usu. Koerad kuulevad neid ja meeldivad inimestele, kui nad on tundlikud, võib see neid häirida.

Oh ja ta kaotas palju kaalu
#3
+1
Jessye
2016-09-18 00:13:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Köögis on meil kärbsetest vabanemiseks elektriline tapja. Viimasel ajal nutab meie koer ja käitub nagu oleks hirmul. Me õpetasime kõike elektrilist, nagu tuled ja välklambid, kuid ta tundus olevat hea, nii et ta lülitas kõik tagasi ja ta läks tagasi oma halva käitumise juurde. Hiljuti me sõime, kui kuulsime, et kärbsetapjad teevad häält ja peagi leidsime, et see on probleem, meie koer oli sellest hirmul. Otsisime üles, mis simtemeid juhtub, ja saime peagi teada, et kõik äkilised valjud helid võivad koerale põhjustada südameataki (tavaliselt see vanem koer), saime koheselt lahti DG ly tapjast. Kui teil on oma majas koeri või kasse, veenduge, et teil poleks elektrilist kärbsetapjat. (südameataki põhjus on see, et nad kuulevad palju rohkem kui meie ja kui me arvame, et midagi on valju, saavad nad seda kuulda palju kui meie!)See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...