Küsimus:
Kuidas saaksin hoida oma kassi ergastatuna, kui ta talvel maja sees kinni on?
MikeTheLiar
2013-10-09 03:43:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu kass on tuliselt väljastpoolt tulev kass. Kui ta on majas rohkem kui paar tundi ummikus, hakkab ta tagaukse taga küünistama ja urisema.

Siin on probleem: elan Massachusettsis, kus talved kipuvad olema pikad ja külmad. Ta ulgub endiselt õue minemise üle ja ei usu mind, kui ütlen talle, et ta tõesti ei taha välja minna. Niisiis, ma avan ukse, ta pistab pea välja ja nopes otse tagasi (aeg-ajalt suundub ta mõneks ajaks välja, temperatuuril -7 ° C, mitte vähem) .

Igatahes paar nädalat sellest ja ta hakkab segaseks minema. Seintel ronimine, riiulitelt sisse ja välja hüppamine, vaipade jms möllamine. Mida siis teha, et tal igav ei hakkaks?

Mis puutub mänguasjadesse, siis tema maitsed on pigem huvitavad. Ma pole kunagi suutnud teda rohkem kui 10 sekundi jooksul laserosuti tähelepanu pöörama ja ta ignoreerib enamikku mänguasjadest, mida me talle kaasa toome. Nii tihti satub ta kassipoega, kuid see on äärmiselt ebajärjekindel. Mõne mänguhiirega on meil edu olnud vähe.

Tõepoolest, ainus asi, mis enamuse ajast tema tähelepanu pälvib, on pael / lõng, kuid pärast mõnenädalast talve otsustab ta, et minu karusnahaga voodriga nahkkindad peavad kindlasti surema - tõsiselt, ma pean need varjama, või järgmine asi, mida ma tean, et ta lööb ühe neist välja. ?

Tundub, et lisapaar karusnahaga vooderdatud kindaid oleks vaid pilet.
Mõned kassid otsustavad, et karvane nahk peab olema tapmiseks tapmine, mida saab närida, ja kõik, mida saate teha, on hoida seda käeulatusest eemal ja / või lasta neil oma jänesekarva tükk mõrvata.
Ma kinnitan teile, et ta tahab välja minna. Lihtsalt mitte kümne sekundi jooksul, kui olete nõus ust lahti hoidma. Hankige kassiuks.
@Mazura Ma ei ela enam märkimisväärse talveilmaga piirkonnas ja kõnealune kass suri kahjuks peaaegu kaks aastat tagasi, nii et see ei tekita enam erilist muret.
Kolm vastused:
#1
+14
Ash
2013-10-09 04:12:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Turul on palju mänguasju, mis on mõeldud siseruumides ummikus olevate kasside ergutamiseks. Tavaliselt on need mõeldud matkima käitumist, mida kassid kasutavad väljaspool ja looduses jne.

Mõned soovitused, mida võiksite proovida ja mis ei tähenda võimalike kallite mänguasjade ostmist, mis teie kassile ei pruugi meeldida, on järgmised:

  • andke talle toitu jahipidamiseks. Kasutan sageli kassihõrgutisi, mille saan peita karpidesse, paberkottidesse vms ja mu kass jahib neid. Talle meeldib nii kast / kott, kus mängida, kui ka toidu jaht.
  • andke talle midagi ronimiseks ja / või kriimustamiseks - kui teie kass on nagu teised minu tuttavad välikassid, meeldib neile tõenäoliselt ronida mis iganes nad leiavad (piirded, puud jne), ja proovida matkida, et kassipuu vms sarnane sisemus võib aidata.
  • kui talle nöör meeldib, võiksite kaaluda mänguasja, mis on peal nöör - võite saada selliseid, mis on teie käes olevate pulkade peal, või võite leida ka neid, mida saate paigaldada üle ukse või ukseraami, mida nad saavad jälitada ja põrutada.
#2
+10
Beofett
2013-10-17 18:47:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ashley Nunn tegi mõned suurepärased ettepanekud ja ma ei korda tema nõuandeid.

Lisan siiski paar ettepanekut:

  • Veenduge, et tal oleks mugav vaatega ahven. Mõni kass võib olla üsna rahul, et jälgida, mis toimub väljaspool. Aknalauale saab paigaldada mitmesuguseid kassi ahvenaid, või kui teil on kassipuu, nagu soovitas Ashley Nunn, siis asetage see kindlasti kuhugi, kust avaneb hea vaade kui võimalik, väljastpoolt.

  • Proovige välja mõelda mõned mängud, mis võimaldavad teil kassiga otse suhelda. Ma olen tundnud kasse, kes armastasid mängida tõmmet (esemetega alates plastist soodapudeli kaanest kuni täissuuruses sulgedest tolmulappideni), peitust (jälitades kordamööda üksteist) või piiluma-peituma (peitu pugema) tooli või muud mööblitükki, siis vaadake kassi aeglaselt üle, seejärel pardi tagasi; loputage ja korrake, kuni käpp nina kallale lööb!).

  • Kuna enamik maiuseid pole teie jaoks valik, saate tavalise toidu mänguks muuta, visates tema jälitamiseks üksikud tükid. See eeldab muidugi, et teie kass on valmis sööma kuivtoitu; ärge proovige oma majja konserve visata!

  • See võib tunduda eriti veider, kuid võib-olla tasub proovida: televiisor. Meil oli üks kass, kellele meeldis vaadata kassi röövloomadega seotud loodusetendusi (ma ei tee sind!). Seda märkasime, kui ta peatus ootamatult teleri ees, kui lõvikarjast dokumentaalfilm mängis. Ta pöördus, istus otse teleri ette ja vahtis seda kuni järgmise reklaamivaheajani. On DVD-sid, mida saate osta ja mis on mõeldud kasside häirimiseks ja meelelahutuseks, kuid me pole kunagi leidnud, et ükski meie kass oleks huvi tundnud (ka see, kellele meeldis lõvisid vaadata).

Mul on kass, kellele meeldib teleris mängitud Youtube'i videotes teiste kasside sabas vehkida
#3
+1
Jane
2018-04-12 07:17:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tegin talle mänguasja. Minu kassil on tohutu korv täis mänguasju, millega ta kunagi ei mängi. Märkasin, et talle meeldivad nöör, suled ja rippuvad asjad. Nii panin kokku õngenööri, 2 helmest (kaalu jaoks), origamipaberkraana, traaditüki ja väikese sulgedega mänguasja. Panin selle kõik paika, kasutades tehnikaid, mida kasutasin kalapüügi õppimisel. Konksukruvi abil tõmbasin selle laest üles. Ta ARMASTAB seda! Muudan seda, lisades takistuse saamiseks väljaheite. Ma vahetan tihti paberkraana ja sulemänguasja, sest ta rebib selle lahti.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...