Küsimus:
Kuidas on parim viis kutsikat tualetis treenida?
Timtech
2013-10-09 03:00:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu sõbra koer kasutab oma vaibal tualettruumi palju ja ta on juba proovinud palju meetodeid selle peatamiseks. Kas keegi teab tõhusat viisi kutsikat tualetis treenida?

kui ütlete "WC" rong, siis peate kutsika kutsuma tualetti minema?
Samuti veenduge, et kasutaksite vaiba pleki eemaldamiseks spetsiaalset uriini eemaldajat ja mitte pleegitajat. Tavalised puhastusvahendid ei eemalda ammoniaagi (valgendi ja uriini koostisosa) lõhna.
See küsimus näib olevat teemaväline, kuna OP ei ole kirjeldanud üksikasju nende elukorralduse, korteri, maja kohta? Komplekt, kutsika vanus, tõug. Asjakohased asjad, mis aitavad vastuseid kohandada
See küsimus tuli uuesti avamiseks läbi vaadata. Ma ei hääleta selle küsimusega nii nagu on: ma ei usu, et see on teemaväline, kuid ilma konkreetsemate üksikasjadeta, nagu juba proovitud, on see liiga lai.
@toxotes Olen täiesti nõus. See räägib kellegi teise lemmikloomast ja on nii ebamäärane kui ka lai.
Kaks vastused:
#1
+8
Paperjam
2013-10-09 03:06:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on kastikoolitusega olnud palju edu.

Koerad ei vabasta ennast seal, kus nad magavad või söövad. Nende hoidmine kinnises piirkonnas ja õue toomine, kui nad peavad end kergendama minema, õpetab neid sinna, kus seda teha on õige.

Soovitan osta laiendatav kast. Tahate neile anda just nii palju ruumi, et püsti tõusta ja ümber pöörata, kuid mitte nii palju, et nad hakkaksid nurgas käima. Nende kasvades saate kasti suurust vastavalt suurendada.

Humane Seltsil on kasti koolituse kohta suurepärane teave.

+1 Kuigi mul puudub isiklik kogemus kastikoolitusega, töötab see enamikul inimestel üleöö hästi, kui olen seda kuulnud. Pange tähele, et teie kutsikas saab seda hoida ainult nii mitu tundi üleöö, olenevalt tema vanusest.
#2
+5
Steve D
2013-10-09 03:14:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink
kutsikas.

Võtke koer välja graafiku alusel: iga päev samadel kellaaegadel. Proovige need ka kohe pärast söömist välja võtta: kutsikad võivad minna nii kiiresti kui 30 minutit pärast sööki. Tahate oma poega edukaks muuta.

Lõpuks lubage mul rõhutada, et juhtub õnnetusi . See on loomulik, see on pettumus, kuid see pole veel maailma lõpp. Mida te ei taha teha, on kutsika näägutamine või „nina sellega hõõrumine“. Koerad tegelikult nii ei õpi ja tavaliselt ahvatlevad teie emotsioonid teid rahustama, kui nad ei saa aru, mis viga on. Parem on proovida vältida selliseid õnnetusi, mitte reageerida juba juhtunud juhtumitele.

+1 Samuti õppige lugema, kuidas teie koer annab märku, et ta peab minema. Tavaliselt kaotab see huvi mis tahes vastu ja hakkab tähelepanelikult nuuskima. Teie koer peab õppima, et ta võib teile öelda, et tal on vaja minna ja te reageerite sellele vajadusele. Nina nihutamine ja hõõrumine aitab tagada, et see läheb ka siis, kui te seda ei näe ja kus te seda ei leia.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...