Küsimus:
Miks mu kass hoiab saba üle keha?
Beofett
2013-10-09 07:48:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on küllaldane kogemus kassidega, kuid ma pole kunagi seda kassi teisel kassil näinud. vaid paar sentimeetrit kukla taga. Tundub, et tema sabal on tavaline liikumisulatus, kuid kõndides või seistes hoiab ta seda alati samas asendis.

Ta on kastreeritud isane, kui see on asjakohane.

Kas selle taga on füüsiline põhjus või on see mingi käitumisnäitaja või on see seotud tema sotsiaalse seisundiga meie teiste kasside suhtes?

Meil oli kass, kes pistis istudes ühe tagumise jala enda ette välja. Viisime ta loomaarsti juurde, kes torkas ja torkas ning tegi talle igasuguseid liikumisulatuse ja liigesevalu teste. Kohtuotsus, miks ta nii istus? "See on mugavam." Kõik kassid on väikesed karvased veidrad; mõnel on lihtsalt ainulaadsed harjumused kui teistel.
Minu kastreeritud isane kass on pikakarvaline kass, kes hoiab ka oma selga kõverdavat saba peaaegu pead puudutamas. Ma mõtlesin, kas see on mõni konkreetne kassitõug, kellel juhtub olema see geneetiline mutatsioon. Mõtlesin pärsia keelt, sest tal tundub, et teda on.
üks vastus:
Ash
2013-10-09 07:55:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu kass teeb sarnast asja, välja arvatud see, et ta lokib mõned selja asemel. Minu loomaarsti sõnul on selline asi, kus saba toetub selili, geneetiline mutatsioon, mis mõnel kassil on. See pole valus ja ei tee neile mingit kahju, see on lihtsalt erinevus selles, kuidas nende saba keha toetub. Enamik kasse ei saa sel konkreetsel viisil saba enda peale tõmmata, kuna nende kehaehitus takistab seda, kuid teie kass (ja minu ja paljud teised) sündisid just sellise mutatsiooniga, mis võimaldab neil seda teha.

+1 teeb üks minu neljast kassist. Naljatan teda tagurpidi saba pärast.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...