Küsimus:
Kuidas saan oma rasvunud kassil kaalust alla võtta?
Beofett
2013-10-09 04:33:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu vanim kass on rasvunud. Ta oli päästetöötaja (nagu ka teised minu kassid) ja toibus näljast, kui ta adopteerisime.

Sellest ajast peale on tal olnud toiduprobleeme.

Ta on märgatavalt stressis igal ajal toidunõu saab tühjaks, isegi kui ta on lihtsalt söödud. Mõnikord vastab ta tühjale toidunõudele järgmisel söötmisel ülesöömisega, nii et oksendab.

Anname talle lusikatäie konservtoite, mis on segatud mõne dieediga kuivtoiduga. (dieettoit on ainult kuivtoit; enamik minu kasse boikoteerib toitu, kui proovime dieediga konservtoitu) hommikul. Samuti täidame igal hommikul kaks kassitoidu kaussi dieettoiduga.

Proovisime piirata päeva / öö jooksul välja jäetud kuivtoidu hulka, kuid probleemiks on meie teised kassid.

Üks neist on väga pelglik, eriti mis puudutab toitu. Ta kardab oma toitu kergesti eemale ja seelikud on üldiselt alakaalulised. Kui piirame välja jäetud toidu hulka, oleme mures, et ta ei saa piisavalt süüa. Ta ei tule isegi teiste kassidega kööki söötma ja teda söödetakse hoopis elutoa tooli all. Kaks meie kassi on toidu suhtes agressiivsed, jälitades teda tema toidust, et nad saaksid seda süüa.

Kuidas saaksime aidata meie ülekaalulisel kassil kaalust alla võtta? Oleme proovinud temaga rohkem mängida, et hoida teda aktiivsena, kuid pole tundunud, et see midagi muudaks.

Kaks vastused:
#1
+18
Julie Baumler
2013-10-09 10:37:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on olnud palju õnne kahe erineva rasvunud kassiga, kasutades Tiger Diner kassi kaussi. Nad peavad töötama oma toidu nimel, nii et nad söövad aeglasemalt ja tunnevad, et söövad rohkem, üks minu kassidest hakkas Tiger Dinerit kasutades tegelikult toitu jätma. Hea on ka erinevad toidupallid ja söötmismänguasjad.

Üks rasvunud kassidest, kellega olen tegelenud, on ka toidu pärast väga närvis. Üks asi, mis aitab, on panna osa tema kuivtoidust ühte ajastatud puhkuse sööturisse. Ta teab, et seal on toitu ja loodab, et ta saab selle lõpuks kätte, kuid ei saa seda praegu süüa. See võimaldab tal lõõgastuda ja mitte muretseda toidu saamise pärast.

Kuigi see ei töötanud meil, soovitas minu loomaarst teha puljongit veest ja märjast toidust ning pakkuda seda lisaks veele või vee asemel. Selle eeliseks on kassi sattumine rohkem vett (enamik kasse ei joo piisavalt vett) ja paneb neid arvama, et nad saavad toitu ilma palju kaloreid tarbimata.

Kui saate seda teha ilma oma ülekaaluline kass on liiga närviline, abiks võib olla ka argliku kassi söötmine teiste kasside jaoks liiga väikeses kohas.

#2
+15
Zaralynda
2013-10-24 22:16:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Enamik dieettoiduga kassitoitu koormab süsivesikuid, mida kassid ei vaja (nad on kiskjad!). Põhjus on see, et nad tahavad, et kass tunneks end täis, kuid probleem on selles, et kass peab vajaliku valgu koguse saamiseks sööma rohkem kaloreid.

Teie kassid peavad sööma dieeti täielikult märg, madala süsivesikusisaldusega toit. See toit sobib teie kassidele paremini ja sisaldab vähem kaloreid (süsivesikuid), mida nad ei vaja. Kassiinfol on tõesti hea leht, kus kirjeldatakse, kuidas valida kvaliteetset toitu

Teiseks peavad nad sööma ajakava järgi. Ajakava aitab vähendada toiduärevust (ta saab teada, et kell 18 on tema kausis toitu, kuigi kell 5:45 seda pole). Meil on üks kass, kes kohati ikka natuke ärevil on, nii et oleme häälega harjutanud teda "hingama" ja ta astub mõneks minutiks toidust eemale, mis on piisav, et teda ei viitsiks. Tegime seda nii, et korjasime ta üles ja panime mõneks minutiks kuhugi mujale, kuni ta sai aru, et seda me tahtsimegi. Kui teie kassid on piisavalt agressiivsed, et teid rünnata, ei soovitaks ma seda meetodit siiski!

Kolmandaks, kui agressiivsed kassid ajavad arglikku kassi toidust eemale, tuleks nad lukustada teise ruumi ja söödetud seal. Samuti muretseb meie murelik kass ressursse ja vihiseb, kui keegi söömise või joomise ajal tema läheduses on, nii et tema kausid asuvad teises ruumis kõigist teistest eemal.

Jätkake temaga mängimist! Kui ta hakkab kaalust alla võtma, soovib ta rohkem mängida, sest see ei nõua nii palju pingutusi (ja tal võib praegu olla liigesevalu ja see peaks kaalu langedes kergendama).

Hea õnne!See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...