Küsimus:
Kuidas saaksin ohutult integreerida 3 isast koera, kellel on olnud võitlusi?
psubsee2003
2013-10-09 03:59:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu lähimas perekonnas on kõigil isased koerad: minu vanematel on 4-aastane poksija, õel 2-aastane minipinšeri / terjeri segu ja mu naisel & on mul 12-aastane mops. Kõik 3 koera on kastreeritud ja olnud mõnda aega. Bokser on päästetöö, kuid on umbes aastaselt elanud minu vanemate juures. Mops on ka päästetöö, kuid see oli 11+ aastat tagasi.

Kui kokku saame, meeldib meile võimalikult palju koeri kaasata, kuid kõiki kolme koera saame harva kokku, sest sellest saab kaootiline segadus 2 noore suure energiaga koeraga ja kolmanda vanema, vanema koeraga. Üldiselt saavad kõik paarides üsna hästi läbi.

Bokser kaitseb tavaliselt väiksemaid koeri (või midagi muud kui teda, näiteks väikelapsi). Kuid poksijal ja mopsil on hiljutine karm mäng (mitte päris "võitlus", nagu ma seda mõistet määratleksin). Täpsemalt sel ajal, kui poksija ja mops (ja nende vastavad omanikud) paar kuud koos elasid, haaras poksija mopsi kaelast ja tõstis ta õhku kahel erineval korral. Pärast esimest juhtumit eraldati koerad, kuid nad integreeriti aeglaselt paar päeva hiljem. Umbes kuu hiljem juhtus 2. intsident. Mops raputati pärast teist juhtumit füüsiliselt, nii et koerad eraldati samal päeval lõplikult: mops saadeti minu abimeeste juurde elama, kuni me kuu aja pärast oma koju tagasi kolisime.

Kuna juhtumite tõttu vältisime mopsi ja poksija kokku saamist. Vahepeal on poksija ja minipinšeri / terjeri segu omavahel ilma vahejuhtumiteta läbi saanud. Arvestades, et poksija ei ole enne seda märganud agressiivsust kummagi koera suhtes või kuna koos minipinšeriga oleme kaalunud mopsi ja poksija lühiajaliseks taasintegreerimiseks. viis selle saavutamiseks?

üks vastus:
#1
+11
user6796
2013-10-18 14:03:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teadmata täpselt, mis eelnes igale kaela raputamise episoodile, nõuab see veidi rohkem ettevaatlikkust, kuidas sellele läheneda. Kui teil oleks käitumist soodustavaid juhtumeid määratlenud, saaks neid käitumisi jälgida, kuid sel juhul tuleb kogu käitumist jälgida.

Kuna olete need varem edukalt uuesti integreerinud, ei keskendu liiga palju, selle asemel, et vältida kaela raputamise kordumist.

Reintegratsioon:

  • Alustuseks peaks koerad rihma otsas taasintegreerumine, olles teatud aja jooksul omanike järelevalve all samas ruumis. See võimaldab neil harjuda üksteise seltsis olemisega ilma raskendava käitumiseta.

  • Võimaldades neil üksteise seltskonnas järk-järgult rihma otsas viibida. Pakkudes palju kiitust ja tähelepanu hajumist. Idee kohaselt õpivad nad olema üksteise seltsis, keskendumata üksteisele ja isegi üksteist unustamata.

Ennetamine:

  • Parim viis kaela värisemise või muu agressiivse käitumise ärahoidmiseks on kogu karmi mängu punga näppimine. Koertel tuleb lubada kohtumisi ja tervitusi, uuriv nuuskamine ja hea käitumise eest saab neid premeerida, kui nad koos rihma otsast lastakse. Kõigile märkidele karedast mängust, suust, teineteisele hüppamisest, moksi hüppamisest poksija juures, poksi mopsis käimisest, igast möirgamisest tuleb kohaloleval inimesel siiski kindla häälega kaasa rääkida; seal ja siis. Kindel, sügav ja lõõskav Ei! , kus süüdistav sõrm osutab õigusrikkujaile pideva silmsidemega, kuni kurjategijad (panen nad sellesse korvi kokku) mõlemad hoiavad alistuvaid hoiakuid omanikuga.

  • Üldiselt on täiskasvanute mot, kes tõenäoliselt saavutab koera sellisel viisil õpetamisel tõhusa tulemuse, see, kes reageerib olukorra loomulikult kiiresti, nii et see pole isegi asi, mida tuleb selgelt määratleda, kes distsiplineerib, kuid koerte distsiplineerimisel valitseb mingisugune konsensus ja järjepidevus.

Võimalikud põhjused:

  • Koerad võitlevad majapidamises loomulikult domineerimise pärast, tavaliselt kehtestatakse domineerimise hierarhia juba varakult ja see kipub jääma status quo-ks (kui koeri ei võeta juurde), kuid see ei takista rendileandja asetab koerad soovile aeg-ajalt piire nihutada ja mõnel juhul võib väljakujunenud hierarhia olla veidi ebastabiilne ja jõustatud ilma koera veenva esitamiseta.

  • Reeglina deksoorsete isaste puhul peetakse vanemat koera kõige enam austama, emane kipub isaste üle ülemust pidama. Olen märganud, et deseksuaalsetel meestel on domineerimise üle tavaliselt rohkem vooge ja kärpeid. Nagu eelmises lõigus mainitud, pole see tavaliselt probleem, välja arvatud juhul, kui üks koer otsustab, et ta ei soovi enam vanemale koerale edasi lükata. Ma arvan, et see võib siin juhtuda.

Domineerimise lahendused:

  • nagu poksija on sel juhul õigusrikkuja ning noorem ja tõenäoliselt treenitavam koer

  • Teie vanemad võiksid proovida harjutada mõnda tehnikat, et vähendada nende poksi domineerivaid jooni kuvab. Ehkki koeral on hea olla oma inimeste eest kaitsev, võib koer muutuda veidi ülekaitseliseks, mille tagajärjeks võib olla mõni liiga innukas või ebaharilik agressiivne käitumine. Need on mõned lihtsad võtted, mida saab kasutada nendes postitustes. Kuidas peatada koera laua taga hüppamine ja sõrmede suhu tõmbamine? ja siin Miks mu koer väljaspool maja teistmoodi käitub?.

  • Tasub mainida, et see pole mingil juhul koerte ennekuulmatu käitumine. Koerad võivad altid hõõrdumisele ja nad ei saa sellele vastu vaielda.

  • Arvestades, et soovite koeri kokku viia ainult 3-4 tunniks ja mida nad on varem teinud, on nad oli olnud pikka aega koos enne selle kaela raputamist, oleksin lootusrikas, et saaksite kolm koera perekogunemisteks integreerida, kuid ma ei jätaks neid järelevalveta.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...