Küsimus:
Alternatiivsed hooajalised allergiaravid koertele
psubsee2003
2013-10-09 04:40:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on 12-aastane mops, kes kannatab hooajaliste allergiate, peamiselt nahaprobleemide all.

Igal septembril ja mais (mõnikord võib see ulatuda ka oktoobrisse ja juunisse) kraabib ta end surnuks. Kui see jõuab tema tippu, peame ta tavaliselt steroidide saamiseks loomaarsti juurde viima (mida soovime vältida).

Kodus püüame teda Benadryli ravida, kuid see on aastate jooksul muutunud vähem tõhusaks.

Kas pole mingeid alternatiivseid ravimeetodeid, mida võiksime kaaluda, et aidata leevendada, on see aastate jooksul vähem tõhus. sügelus või aitab vältida tema allergilisi sümptomeid?

sama siin, benadrüüli ja loomaarsti visiit on ainus asi, mis töötab.
Kolm vastused:
#1
+7
psubsee2003
2013-10-09 16:35:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pärast seda allergiahooaega pakkus minu loomaarst soovituse reaktsiooni ärahoidmiseks. Ta soovitas koera pärast tema sisenemist maha pühkida. See aitab eemaldada tema karusnahast kleepuvat õietolmu ega anna nahale võimalust nahka ärritada.

Ta soovitas ukse lähedal hoida äädika- / vesilahuse pihustuspudelit ja piserdada teda kohe maha. kui ta sisse tuleb, patsutage talle õietolmu eemaldamiseks kuivi paberrätikuid. Ka puhas rätik töötab, kuid te ei soovi sama rätikut taaskasutada, kuna hõõrute varem eemaldatud õietolmu tagasi koerale.

Võin öelda, et see on sellest ajast peale veel toiminud. meil pole olnud võimalust seda proovida, kuid see kõlab paljutõotavalt ja kavatseme seda teha järgmisel kevadel.

#2
+4
Ash
2013-10-09 09:14:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lisaks vältimisele võite teha mõned asjad.

Üks asi, mida mõnikord soovitatakse, on kaerahelbed, sarnaselt sellele, kuidas soovitatakse tuulerõugetega inimestele sügelust leevendada. Jahvata see peeneks pulbriks ja kui koer seda lubab, kas leota looma kaerahelbedega segatud vees või hõõru looma (õrnalt!) Niiske lapiga ja osa kaerahelvestest.

Mul on kaerahelbepõhine šampoon, mida kasutan naha probleemidega koera pesemiseks.
#3
  0
user6796
2013-10-20 18:28:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teiste vastuste kõrval on veel mõned asjad, mida võite proovida.

  • Kõigepealt säilitage kirbuvaba keskkond, paljudel koertel võib olla allergiline reaktsioon kirbuhammustustele.

  • Tavaline nõuanne lemmikloomade rohust eemal hoidmiseks ja aiapeenardest eemal hoidmiseks. On teatud taimi, mille suhtes koera allergia on suurem kui teiste suhtes. Globaalses kogukonnas on raske neid konkreetselt käsitleda.

  • Antihistamiinikumid võivad olla kasulikud allergiliste reaktsioonide leevendamiseks ja mõnel juhul on antihistamiinikumide üks kõrvaltoimeid unisus, mis pole halb, kui koera juhitakse. segama sügelusega. Mõnikord võib koeral olla raske korralikult puhata ja sügelusest puhata. Seda öeldes ei soovitaks ma koerale antihistamiinikume manustada, ilma et näeksime ja võtaksime kvalifitseeritud veterinaararsti juhiseid , kuna loomad ei metaboliseeri paljusid käsimüügiravimeid nagu inimesed. Neid kasutatakse tavaliselt üldise raviplaani osana allergiaga koerte abistamiseks.

Antihistamiinikumid on kasulikud mõnede atoopia (atoopiline dermatiit) juhtumite korral. . ... Nende efektiivsus, annus, kõrvaltoimed ja maksumus erinevad väga erinevalt. (1)

Antihistamiinikumide biosaadavus ja retseptori afiinsus koeral ja kassil ei ole sageli teada ja seetõttu soovitatavad annusemäärad on sageli anekdootlikud. (2)

Kõrvaltoimed on antihistamiinikumide kasutamisel haruldased, kuid hõlmavad sedatsiooni, kõhukinnisust, igemete kuivust ja ärevust. (2)


Viited:

  • antihistamiinikumid - Ingleburni veterinaarhaigla ingleburnvet.com.au ( 1)

  • Antihistamiinikumid koeral ja kassil - Melbourne'i veterinaararstide keskus melbvet.com.au PDF (2)See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...