Küsimus:
Miks mu kass paneb mulle kingadesse mänguasju?
JohnB
2013-10-09 04:27:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu kassil on mõned lemmikmänguasjad, mille jaoks ta pähkleid teeb. Täpsemalt: plastikust pall, mille sees on kelluke ja väike täidisega hiir.

Aeg-ajalt, kui hommikul kingad jalga panen, leian kingast ühe sellise mänguasja. Alguses arvasin, et see on juhus ja et see juhtus kogemata. See on aga korduv käitumine ja olen teda mitu korda teolt tabanud.

Kas see on tavaline käitumine? Kas on mingit seletust, miks ta seda teeb?

Mu kass paneb need minu rahakotti. Sagedamini päevadel, kui lähen tööle :)
Kolm vastused:
#1
+31
Ash
2013-10-09 04:33:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See on tavaline käitumine. On mõned erinevad ideed, miks kassidele just kingad eriti meeldivad kui varjatud paigad.

  1. Need on väikesed ruumid, mis tunduvad peidetud ja mis kassidele meeldib - nad tahavad asju jahtida ja siis peita need hilisemaks ajaks ning kingad näivad olevat hea alatu viis peita neid maja teistest inimestest (või teistest loomadest) eemale, kuna need on väikesed ja raskesti nähtavad ning neid on lihtne tähelepanuta jätta.

  2. Nad toovad teile kingituse! Kassid kipuvad jahti pidama ja viima tapmisi kõigile, kellest nad hoolivad (teistele kassidele, inimestele jne), ja kuna teie kingad säilitavad palju teie isiklikku lõhna, eriti kui neid kannate sageli, siis seostab kass neid sina ja paned mänguasjad siis sinna, et leida kingitusi ja tõendeid nende jahipidamise oskusest.

Ma ei leia oma kingadest mänguasju, kuid kindlasti jäetakse need tahtlikult voodisse. Sõbra kassid on teadaolevalt jätnud oma mänguasjad seljakotti (mitte tingimata tema oma). Kuni keegi suudab kavandada katse, mis testib, miks konkreetne kass seda teeb, arvan, et oleme arvamistes ummikus.
Ma arvan, et just Jackson Galaxy ütles, et kingad on see maja asi, mis lõhnab kõige rohkem teie järele, olemata te ise.
#2
+4
rumtscho
2015-06-11 03:06:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ashley Nunni öeldu kõrval arvan, et nad lihtsalt armastavad kingi. Minu kass ei pannud kunagi mänguasju kingadesse. Kuid talle meeldis mängida minu loodusliku naha sussidega! Küllap võib see olla seotud põneva lõhnaga.

Kui ta oli beebi, võis ta kogu oma pea sisse pista ja tegi seda kogu aeg nii, et tema vuntsid murdusid painutatud kohtades. Teades, kui tundlikud on kassi vuntsid, saate aru, kui väga ta seda armastas, lasta neil nii järsult painutada ja isegi mitte hoolida. Nii et võib-olla mängib teie kass ka teie kingadega ja jätab oma mänguasjad sisse.

#3
-1
Andrew Khan
2015-07-15 17:07:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu arvates on põhjus, miks mänguasjad on teie kingades, puhtalt õnnetus. Kassid kipuvad mänguasjadega mängides väga kiiresti liikuma ja minu kogemuse kohaselt satuvad mänguasjad selle tõttu kingadesse. Tihti leian oma kassid, kelle käed on kogu käe sees, ja üritavad kaotatud mänguasja kätte saada.

Minu kogemus on täiesti vastupidine! Leian oma saapadest järjekindlalt mänguasju. Ma võiksin nõustuda, et see võib olla õnnetus, kui see juhtuks ainult üks või kaks korda, kuid minu puhul see nii ei ole.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...