Küsimus:
Kass reageerib sabale juhuslikult ja satub meeletusse
Dennis Graves
2013-10-09 03:05:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on 1,5-aastane kass, kes istub vaikselt taburetil, toolil jne. Ja siis reageerib ta ilmselt juhuslikult oma saba liigutustele, põgeneb ja sprintib mööda maja. Tundub, et tal pole põhjust sel viisil reageerida ja see toob sageli kaasa selle, et ta muutub teise kassi (kes on 8 kuud vana) suhtes üha agressiivsemaks. Ta käitus nii enne, kui ka teine ​​kass majja tuli.

Sellises olekus reageerib ta agressiivselt mis tahes suhtlemisele.

Kuigi ta on siseruumides kass, on ta veedab suurema osa varahommikutest meie teist kassi taga ajades ja mängides. Samuti võtan ma vaba aja saabudes aega temaga laserosuti abil mängida

kas teie kass saab trenni?
Jah. Toakassina veedab ta suurema osa varahommikutest meie teist kassi taga ajades ja mängides. Samuti võtan vaba aja saabudes aega temaga laserosuti abil mängimiseks.
Kui vana on teine ​​kass?
Ka minu ~ 5-aastane kass jälitab oma saba juhuslikult (põnevus, kuid mitte agressioon antud juhul). Olen ka selle üle imestanud.
Teine kass on 8 kuud. Ta reageerib siiani niimoodi ka siis, kui teine ​​kass ära on ja enne seda, kui teine ​​kass 2 kuud tagasi majja tuli.
http://www.hauspanther.com/2014/01/09/amazing-german-designed-cat-climbing-furniture/ ideed kassisõbralikuks koduks.
üks vastus:
#1
+18
ton.yeung
2013-10-09 03:18:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kassid on just nagu koerad, kuna nad vajavad palju liikumist. Veelgi olulisem on see, et neil on sama tapmisinstinkt, välja arvatud palju suuremal määral.

Ma ütleksin, et teie kass vajab toimumiseks ühte või mõlemat järgmist:

  1. Rohkem treeningut (ostke interaktiivseid mänguasju)
  2. Midagi, mida pärast treenimist "tappa" (ja ei, ärge ostke hiiri, et see neid tapaks)

Mida ma mõistan tapmise all, on mänguasi või midagi, mida see pärast laseri jälitamist närida, või midagi sellist. Kui kass jälitab midagi, kuid ei saa sellega tegelikult midagi peale hakata, võib see tekitada pettumust ja agressiivsust.

Jah, see oli täpselt minu kommentaar. Lasernäitajad on mõnes olukorras kasulikud, kuid üldiselt põhjustavad nad pettumust, sest pole midagi "tappa". Abi võib olla üleminekust võlukepi mänguasjale, mille ta kätte saab. Toitume ka kohe pärast mänguaega, nii et nad saavad selle normaalse jaht-söö-une järjestuse.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...