Küsimus:
Kas mu kass peaks jälgima päevavalgust?
JohnB
2013-10-09 03:45:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Söödan oma kassi kaks korda päevas: üks kord hommikul ja teine ​​õhtul. Ta on seda tüüpi, kes on alati valmis sööma, nii et püüan säilitada range söötmise ajakava, söötes teda täpselt kell 7 ja siis uuesti kell 18:30. Seetõttu on ta nendel aegadel tavaliselt väga häälekas.

Kuna sügisel läheb pimedamaks, olen märganud, et tema arvates on aeg süüa palju varem kui tavaliselt. Kuna ta ei oska aega öelda, siis ma arvan, et ta ei hooli tegelikult suveajast. Kuna päikeseloojang sunnib teda arvatavasti hilisemaks kui tegelikult on, kas peaksin siis kellade vahetumisel tema söögikava muutma? Kas päikesetõus / loojang mõjutab kuidagi seda, millal ma peaksin oma kassi toitma?

üks vastus:
#1
+19
Ash
2013-10-09 05:46:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

erinevate lemmikloomade käitumisharjumuste järgi määravad koerte ööpäevased rütmid tavaliselt pigem päevavalguse kui aja järgi, kuna neil puudub võime eristada ütlemist kell 18.00–19.00 inimeste viisi. Mõnda leevendab seda teie kodus leiduv kunstlik valgustsükkel (valguste sisse- ja väljalülitamine jne).

Teie lemmikloom võib muutust märgata ja tõenäoliselt võtab kohanemine natuke aega, kuid üldiselt kohanevad nad suveajaga seotud erinevustega (päevavalguses, ajastuses jne).

Kui soovite, võite lemmiklooma ajakava aeglaselt kohandada, kuid üldiselt peaks lemmiklooma aja muutmisega korras olema. Nagu inimesed, vajavad ka lemmikloomad kohanemiseks aega, kuid üldiselt saavad nad sellest aru.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...