Küsimus:
Kuidas vetikad akvaariumi klaasilt eemaldada?
woliveirajr
2013-10-09 05:55:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on akvaarium ja selle klaasil on vetikad. Vetikad on kuidagi klaasi külge kinnitatud, et kardan, et kriimustaksin klaasi, kui prooviksin seda kõva plastiga puhastada.

Kuidas saab vetikaid klaasi kahjustamata eemaldada?

Neli vastused:
#1
+12
fahad.hasan
2013-10-09 09:00:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui vetikad on pruuni värvusega (ränivetikas), on juba settinud ja kõvad; magnetilistest puhastusvahenditest või vetikaid söövatest liikidest pole tavaliselt palju abi. Võite väikese riidetüki ümber käe keerata ja selle lihtsalt maha hõõruda. Võite kasutada ka vana hambaharja. Kui vetikad on klaasist eemaldatud, saate seejärel kasutada magnetilist puhastusvahendit või tutvustada vetikaid söövaid liike hooldus- / puhastusmeeskonnana.

Jah, nad on üsna lahendatud, ma ei saanud neid oma magnetpuhastiga eemaldada ... aitäh!
#2
+9
ton.yeung
2013-10-09 06:13:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vetikatest toituvad kalaliigid on mõned ja mõned on üsna laheda välimusega.

Leidsin selle vetikate sööjate loendi, mis on suurepärane nimekiri, sest see annab teile teada, kas teie olemasolevad kalad leiavad neid maitsvat.

Mõned näited:

  • Otocinclus sp.
  • Ameerika lipukala
  • Neritina sp. sebra tigu
  • piitssaba säga.
#3
+5
Baarn
2013-10-09 06:07:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võite kasutada magnetilist kalatankide puhastusvahendit ( üks näide).

See koosneb kahest tükist, mille külge kinnitatakse magnetid läbi klaasi. Üks tükk on sageli haarde kujuline, teisel on pind, mida kasutatakse vetikate puhastamiseks.

Peate olema ettevaatlik, et puhastuspinnal pole liiva ega muud mustust, muidu võite kriimustada klaas. Saadaval on ujuvaid versioone, mis ei lange akvaariumi põhja, kui tükid kaotavad kontakti. See vähendab liiva pinnale sattumise riski ja hõlbustab vees oleva tüki väljavõtmist.

#4
+2
Hermes
2016-08-12 08:47:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Hankige teod. Need on vetikate puhastamisel palju tõhusamad kui kalad. Mul on kolm suurt salapärast tigu, kaks sebra tigu ning hunnik Malaisia ​​trompetitigu ja rammusarvelist tigu. Minu klaas ja, mis kõige tähtsam, mu taimed on määrdunud puhtad.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...