Küsimus:
Kuidas saan oma akvaariumi pH-taset püsivalt vähendada?
woliveirajr
2013-10-09 06:00:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on akvaarium koos kivimite ja substraatide seguga ning umbes 15 väikest kala.

Vee pH-tase on alati kõrge (7,6–8), eemal kalade soovitatavast väärtusest Mul on. Ma tahan pH taseme püsivalt fikseerida; Ma ei taha ajutise efekti saamiseks lisada ainult keemilisi komponente.

Kuidas ma saan pH-taset püsivalt vähendada?

Kaks vastused:
#1
+18
fahad.hasan
2013-10-09 08:33:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mõelge mõne loodusliku pH-d alandava elemendi lisamisele. Triivpuidu lisamine leotab India mandli- või tammelehti aeglaselt tanniinidega, mis omakorda vähendab pH-d. Kui teil on istutatud paak, võite alustada CO 2 süstimist, mis alandab ka pH-d. Teine võimalus on filtreerida vesi läbi turbasambla või müügilolevate turba graanulite.

#2
+8
toxotes
2013-10-29 21:11:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kontrollige veel kord kõiki oma kivimeid: paljudel, näiteks lubjakivil, on teie pH kõrge hoidmiseks piisavalt kaltsiumi. Tavaline "äädikatest" on näha, kas kivim kihab, kui see puutub kokku tilga happega - äädikas või ideaalis tugevam. Kui jah, mõjutab see kindlasti teie pH-d.

See tähendab, et ärge liiga muretsege, kui te ei saa seda ülimadalaks. Ärge eeldage, et kõik teie LFS-is nähtud kalad kohanevad teie veega, kuid paljud kalad peavad seda tegema seni, kuni olete regulaarselt hooldatud. Mõned levinumad kaubanduslikult saadaval olevad kalad on kodumaal aretatud veetingimustes, mis tegelikult ei sarnane paberil "peaks" olema.

Nii et tooge see nii lähedale kui võimalik, kuid ma väldin drastilisi meetmeid, eriti kõike, mida teil jätkub ja lisate. Kui teie kraanivee ja paagi tingimustes on püsiva pH tase veidi kõrge, on teie kaladel lihtsam sellega kohaneda, kui neil on korduvalt pH üles ja alla.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...