Küsimus:
Miks mu kass pidevalt mu nägu patsutab?
Ash
2013-10-09 08:14:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu kassil on kombeks juhuslikult mu nägu patsutada - mõnikord siis, kui ma magan, kui ta on mu süles või kui ma kuskil istun. Ma ei leia sellele mustrit ja see on mõnevõrra armas, kuid võib olla ka tüütu, eriti kui ta mind kogemata küünistega kätte saab.

Miks ta seda teeb?

Poisina on mul seda raske öelda, aga see on lihtsalt liiga armas! Mu kass tegi seda varem, kuid enam mitte. Varem leidsin, et kui nad eiratakse, käivad nad kõvemini, nii et kui soovite küüniseid vältida, siis lihtsalt tagastage kiindumus.
Tõlgendasin seda alati nii, et "ma saaksin teid täielikult välja viia, aga ma ei teinud seda, sest sa meeldid mulle"
Mu emane tabby käppab vahel mu nägu või kätt, kui ma magan või isegi hammustan õrnalt oma kätt. Millalgi tahab ta lihtsalt õue minna (kui uks on suletud). Kuid teinekord tahab ta kaisus olla. Ja mitte ainult kusagil. See peab olema kindlas kohas, tavaliselt mu näo ja rinna lähedal. Ta käppab või hammustab mu kätt, kuni ma seda liigutan, et ta saaks olla täpselt seal, kus ta tahab olla. Rääkige voodi omamisest. Sheesh :)
Mu kass teeb seda kogu aeg! See on üks mu lemmikumaid asju! Ta vaatab minu silmis kogu armas tuvike ja puudutab õrnalt mu huuli ja põske, kui hoian teda nagu last. Parim tunne läbi aegade! Ma armastan oma väikest tüdrukut Hallet nii väga!
üks vastus:
iKlsR
2013-10-09 19:14:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See on üks viis, kuidas kassid kiindumust näitavad või püüavad teie tähelepanu äratada. Kõik kassid seda siiski ei tee, kuid nad võivad seda näidata ka muul viisil, näiteks sõtkumise, õrnade kriimustuste ja kingituste tegemisega. Kassid näitavad kiindumust teiste loomade vastu ka nende vastu hõõrudes

"Kui teie kass paneb teile oma lõhna, ütleb ta midagi sellist:" Sina ja mina kuulume kokku, sest ma tunnen sind minu peal ja sina mind minu peal. " See on lõhnakompleks. "

Kiindunud käpp

Mõned kassid pöörduvad perioodiliselt lõdvestunud omaniku poole ja sirutavad käpad pehmeks. puudutage omaniku nägu. Kass kordab seda õrna sirutamist lootuses, et omanik teeb talle pai, pintseldab teda või ilmutab mingit kiindumust. Teise võimalusena käpivad mõned kassid omaniku näost, et nad unest äratada; sel juhul tahab kass tõenäoliselt kiindumust või mängu.

* tahab ilmselt kiindumust või mängu * - või toitu.
Meie kassid äratasid meid toidu järele. Me lugesime, et kassid on tund aega enne hommikusööki aktiivsed, seega andke neile hommikueine tund pärast ärkamist. Proovisime seda ja see teeb imesid!
Tutvustasin oma koera naabri kassile. Nad katsusid ettevaatlikult nina ja siis tõstis kass aeglaselt ühe käpa, tegi pooleks hetkeks pausi ja põrutas koera nägu. Ma ei arva, et tal olid küünised väljas. Sellegipoolest oli koera reaktsioon vähem kui tsiviil. Hea uudis on see, et mul oli tema kaelarihm hästi haaratud ja selle anekdoodi valmistamisel ei saanud loomi kahjustada.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...