Küsimus:
Mis on parim viis koera pea peal oleva kärntõve ravimiseks?
ElefantPhace
2013-10-09 03:05:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu kuue kuu vanusel kutsikal oli bakteriaalne infektsioon, mille tagajärjel tekkis tema pea kohale hunnik muhke. See on nüüd ravitud, kuid sealt, kus ta oli kraapinud, näeb see välja nagu üks suur kärn.

Mis on parim viis selle õigeks ja kiireks paranemiseks?

Ma pole kindel, kas see küsimus on teemakohane või mitte (meditsiiniküsimuste üle otsustab endiselt kogukond). Ma ütleksin, et peaksite tõenäoliselt viima oma koera loomaarsti juurde ja varustama teda ühe neist asjadest, mida inimesed koerte pähe mahutavad, et hoida neid haavu lakkumast ja kriipimast.
Juba loomaarsti juures käinud, nii saime antibiootikumid bakteriaalse infektsiooni ravimiseks. Ka Erril on e-krae juba olemas. Ma küsin, mida on kõige parem teha, kui see kiiresti paraneb
Kuna olete käinud loomaarsti juures, kahtlustan, et nad on teinud kõik endast oleneva, et teid ja teie lemmiklooma aidata, ja kahtlustan, et siin pole palju teha, kuid oodake.
Raseerin juuksed maha. See saab rohkem õhku ja hõlpsam salvi määrida.
Kolm vastused:
#1
+13
mattytommo
2013-10-10 19:33:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lahendus on lihtne: lõpetage koera kraapimine .

Väljakutse on aga lahenduse rakendamine .

Põhimõtteliselt iga kord, kui soovite koos koeraga olla, olge eriti valvsad, veendumaks, et ta ei kriibiks, häirige teda millegagi.

Kui teil pole lihtsalt aega oma koera kullisilmi vaadata (nagu enamikul pole), siis see näeb välja, et lambivarjuga krae oleks teie parim valik (neid on saadaval enamikus keskmise suurusega lemmiklooma kauplustes), mis on umbes sellised:

enter image description here

Mu ema Bichonil oli üks neist varem, kui tal oli käpale lõigatud, et takistada teda lakkumast ja kärnt murdmast ning see on ainus tõeliselt praktiline ja tõhus viis, kuidas takistada koeral kärnt kriimustamast.

Meil on juba e-krae, ta on sellega elanud enamiku oma elust. Võib-olla peate selle uuesti kasutama jääma: /
#2
+7
JoshDM
2013-10-10 18:55:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ei ole veterinaararst.

Minu loomaarst on mulle öelnud, et koerte lõikusel võib kasutada antibiootikumi salvi (Neosporin / Polysporin), kui:

  1. haav (ja seega ka salv) pole teie koera suule otse ligipääsetav (selle võib katta sidemega) ja
  2. te ei pinguta salvi pealekandmisega üle (I d öelda, et kandke õhuke kiht kaks korda päevas).

Teie kirjelduse järgi ei ole salv keelega kättesaadav. On tõestatud, et need salvid pakuvad inimestele lõikude kiirenenud paranemist veidi kiiremini ja need võivad koorikute kaudu imenduda; need peaksid koerte jaoks sama hästi toimima.

Kui teil on veel probleeme, pidage nõu oma loomaarstiga.

Aitäh. Oleme temaga varem kasutanud neosporiini, kuid see ei toimi nii hästi kui 100% pastöriseerimata mesi. Võimalik, et peame naasma e-kaeluse kasutamisest koos eetri meega või neosporiiniga sidemega.
@ElefantPhace tundub, et peate võib-olla viima ta tagasi loomaarsti juurde
Ei, see pole ... Miks sa seda arvad?
#3
  0
Emma evans
2018-01-02 05:21:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Hoidke äärekrae peal ja proovige kasutada loomasõbralikku kreemi ning puhastage kõik lahtised kärnad, kuna need põhjustavad ärritust

selle parandamiseks lisage oma vastusele lisateavet. ja vaadake siit https://pets.stackexchange.com/help, kuidas anda häid vastuseid.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...