Küsimus:
Kuidas ma tutvustan meie koerale uhiuut beebit
psubsee2003
2013-10-09 04:52:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mu naine on kohe sünnitamas meie esimest last ja proovime välja mõelda, kuidas oleks parim viis oma koera vastsündinule tutvustada.

Koer, 12-aastane mops, on olnud "ainus laps", nii et me pole kindlad, kuidas ta reageerib. Tavaliselt on ta äärmiselt lõdvestunud ja muhe koer, kuid võib uutes olukordades olla väga põnev.

Kuidas saaksime neid tutvustada, et vähendada stressi uuele emale ja koerale, et saaksime proovida uut liiget oma perre integreerida?

Kolm vastused:
#1
+21
Ash
2013-10-09 05:03:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ameerika Ühendriikide humaanseltsil on mõned ettepanekud teie lemmiklooma ettevalmistamiseks. Mõni neist kõlab veidi tobedalt, kuid töötab küll.

Üks olulisemaid asju on lemmiklooma harjumine beebi uute mürade ja helidega - paljud lemmikloomad leiavad, et see häirib beebihüüdeid jms. Lemmiku kohendamiseks võite mängida näiteks nutuhelisid jms.

Mis puutub beebi tegelikku tutvustamisse lemmiklooma juurde, siis soovitavad nad loomale esmalt kinkida midagi, mille peal on lapse lõhn (tekk) jne), nii et nad ei muretse võimaluse korral maja uue lõhna pärast.

Samuti soovitatakse teil proovida hoida oma lemmiklooma rutiin võimalikult suures osas ja tervitada lemmiklooma kõigepealt ilma lapseta, kui jõuate uue lapsega koju.

Põhimõtteliselt soovite, et lemmikloom suhtleks beebiga positiivselt, nii et soovite premeerida ja julgustada positiivset suhtlemist ning algul võiksite piirata aega, mida lemmikloom ja laps koos aktiivselt veedavad. Pange laps lemmiklooma vms juurde istuma (loomulikult hoiate koos last) väikeste puhangute jaoks, pikendades neid aja jooksul, kuna lemmikloom harjub lapsega.

#2
+16
iKlsR
2013-10-09 05:12:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ütleksin, et alustage koera tutvustamisest lapse lõhnaga. Enne beebi koera ümber toomist võtke kaasa ese, mis sisaldab teie beebi lõhna, näiteks räbal rag.

Lase koeral esialgu seda eemalt nuusutada. Seda tehes teatate oma koerale, et ese on teie oma, ja seejärel annate koerale loa nuusutada. See aitab alustada beebi austamise loomist.

Olge väga ettevaatlik ka siis, kui koerad on teadaolevalt lapsi eriti ilma põhjuseta rünnanud, müra võib neid erutada või nad võib mängimise ajal olla liiga karm. Veebis on palju artikleid. Ma soovitan mitte jätta koera väikelapse juurde ja pöörata tähelepanu sellele, kuidas ta beebi ümber käitub. Kui tähelepanu otsite, võivad koerad rahutuks muutuda ja see võib põhjustada õnnetusi.

Muud üldised näpunäited on järgmised:

  • Pöörake väikelapse läheduses oma koerale tähelepanu ja veenduge, et viibite kontrollitud keskkonnas.

  • Jälgige ja teadvustage, kuidas koer otsib teie tähelepanu.

  • Teadke oma koera tundlikkust. Uurige tõugu või segusid. Kas ta ehmatab kiire liikumise, müra jms tõttu?

  • Laske oma koeral imikutarbega tuttavaks saada.

#3
  0
user6796
2013-10-09 17:27:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ei hakka kordama nõuandeid, mis on antud @iKlsR ja @Ashley vastustes. Soovin lisada veel teavet; see on vähem lahendus, kuid pigem hoiatav lugu.

See on keeruline küsimus, kuna pole reaalset võimalust ennustada, kuidas lemmikloom saab esimese vastsündinu (või isegi järgnevad vastsündinud) vastu. ) perre.

Kui mu esimene laps oli beebi, ostsime rotveileri, ta oli ilus koer ja kuulekuse alal hästi treenitud.

Meie teine ​​laps ei sündinud veel umbes 6 aastat (umbes) ja koer ei võtnud uut last kunagi vastu. Meie vastsündinu tegi vähe hääli ja koer urises. Pidime koera ja last kogu aeg lahus hoidma. Ma ei saanud riskida sellega, et lubasin koeral olla beebi lähedal, kuna koer tegi selgeks, et ta ei meeldi talle.

Me armastasime koera (ja last), nii et pidasime mõlemad lahus.

Siis sündis meil kolmas laps umbes 18 kuud pärast teist! Noh, pole vaja öelda, et koer seda last ei kohanud.

Siis oli kaks sündmust, mis olid määravad ja murdsid südant.

Koer urises minu peale, kui läksin tema toidu lähedale. kaussi, kui ta sõi. Ma olin koera peremees, karjajuht ja lasin kuulekusel teda treenida, jalutada, vannitada, toita ja armastada! Ma olin teda spetsiaalselt koolitanud, et ta lubaks mul tema suust toitu võtta! Igasugune toit, luu jne ning et temaga oleks võimalik hakkama saada inimlikult; Nagu ma olin näinud juhtumeid, kus koerad ei lasknud omanikel oma keha teatud osi puudutada. .

Ühel päeval olin koos oma väikese pojaga, nüüd väikelapsega ja meil oli raudvärav. Koer oli värava ühel küljel ja mina pojaga teisel pool. Mu väike poiss armastas koera ja üritas trellide vahelt talle pai teha. Koer lõi talle vastu.

See oli piinarikas aeg ja pidin kohaliku veterinaararstiga konsulteerides tegema otsuse oma koera eutaneerimise kohta.

See oli sama koer, kes armastas ja kaitses meie esimest last kogu elu vältel.

Nüüd on see rotveiler, tema kaal oli sama, mis mina tol ajal, ja kogus tema tekitatud kahju oleks palju suurem kui mops. Lisaks on nad teadaolevalt agressiivsemad, öeldes, et ma ei usalda kunagi ühtegi koera tõugu otse lastega, lähtudes arusaamast, et see on just see tõug.

Koertel pole käsi , ei oska inglise keelt ja suuga (osaliselt) suhelda; heli kaudu ja hammastega. See on asi, mida tuleb koertele imikutele tutvustades alati meeles pidada.

Koerad on loomad, kes on koerad ja see on üks juhtivamaid probleeme koerte käitumisprobleemidega (nende arusaam, et nad on kõrgema astme koerad). kui nende inimesed). Teie koer saab kindla ettekujutuse sellest, kuhu ta oma inimkarpi mahub. Mõni koer ei aktsepteeri imikut paki osana ega kaitstud pakendi liiget (järglasena). Mõni koer muutub kadedaks ka imikule omistatud tähelepanu pärast. Need kaks asja võivad tunduda olevat samad, kuid tegelikult on nad peenelt erinevad.

Neid tegureid silmas pidades järgiksin teiste vastuste nõuandeid ja veenduksite, et annate oma koerale palju pai ja näita talle, kui õnnelik sa oled, kui uksest sisse astud.

Edu.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...