Küsimus:
Kas kassil on tervislik regulaarselt juustu süüa?
Abdullah Shafique
2013-10-09 03:32:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu kassipoeg Mickey on juustusõltlane ja ei lõpeta möllamist enne, kui teda toidame. Anname talle umbes peotäie päevas. Kas see on üheaastase kassi jaoks tervislik?

Minu kiuslik armastab rosinaid, mis oli hämmastav, kui nägin teda tegelikult ühte söömas. Annan talle ka natuke juustu, mida jah, ta tõesti armastab.
Kaks vastused:
#1
+17
Dennis Graves
2013-10-09 03:35:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kuigi kassipojad saavad piimatoodetega üldiselt hakkama, täiskasvanud kassid tavaliselt mitte. Kasside piimatoodete söötmine võib põhjustada seedeprobleeme, mis võivad põhjustada kõhulahtisust või oksendamist.

Lihtsalt kassipojadele nõudmise andmise lõpetamine peataks tõenäoliselt selle käitumise, kuna kass saab teada, et nende möllamine ei too tasu .

Lisateave meierei ja kasside kohta: kassidele ohtlikud inimtoidud (petmd.com)

Aitäh! Püüan peatuda, kuid ta läheb täiesti metsikuks ja hakkab mulle hüppama. Kas ma saan kuidagi selle käitumise peatada?
Kasside käitumise eiramine mõnda aega peaks toimima. Tõenäoliselt on teie kass seostanud oma tegevust selle saavutamisega, mida ta soovib, nii kaua kui ta neid kahte seob, jätkab ta seda ka. Tema käitumise ignoreerimine peaks selle lõpuks peatama.
Pange tähele, et juust sisaldab vähe laktoosi (http://en.wikipedia.org/wiki/Lactose_intolerance#Dairy_products). Ma kahtlen, kas piisab probleemi tekitamisest.
#2
+7
John Cavan
2013-10-09 03:35:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Juust sisaldab palju rasva, mis on kassile maitsev maiuspala, kuid tegelikult peaks see olema vaid maius. Ma arvan, et soovite ilmselt seda kogust natuke vähendada, võib-olla viiendikuni sellest ja muuta see selle asemel erilisemaks suupisteks ning otsida alternatiivseid maiuseid, näiteks raskeid maiuseid, mis hoiavad tema hambad heas vormis.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...