Küsimus:
Kas mu hobuseid tuleb räsida?
user6796
2013-10-09 12:02:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Meil ​​on kaks hobust, täisvereline ja araabia rist, kes veetsid suurema osa ajast koplates, aeg-ajalt sõidetakse kohalikku põõsamaale. Nad ei ole räbalad ja nende kabjad esitatakse perioodiliselt.

Kuid lapsed sõidavad neid sagedamini ja teele, et kohtuda sõpradega ja pääseda teistsugusele võsamaale.

Olen saanud vastuolulist nõu.

Millised on märgid, mis mu hobustel võiksid olla kasulikud?

Kaks vastused:
#1
+9
Mistu4u
2013-10-09 14:23:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Hobuse jalanõudmine pole vajalik. Teie puhul ei näe ma põhjust hobuse jalanõustamiseks. Tossu tehakse siis, kui hobust kasutatakse võidusõiduks või hobust kavatsetakse kasutada kohtades, kus see on täis kive ja liiva. Sa kirjutasid, et su hobused ei jookse karmil maal. Jällegi võib jalanõud põhjustada küünte ümbruses sageli nakkusi. Mõnikord võivad jalatsid pikas perspektiivis põhjustada jala välisosade tuimust. Pealegi on üldteada tõsiasi, et kingad võivad tekitada verevarustuse häireid kohtades. Seega soovitaksin vältida jalanõusid, kui see pole tõesti vajalik.

#2
+1
kaiya
2019-11-19 04:52:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

On juhtumeid, kus kabjad võivad liiga lühikeseks minna, mis põhjustab hobuse lonkamist - ma ei saanud seda märki vist mööda vaadata. Kui teie hobune kõvastub kõvadel teedel sõites palju, võib see olla veel üks märk.

Tänapäeval on nii palju häid alternatiive, et jalanõusid tuleks igal võimalusel vältida, kuna hobusejalatsid teevad kabja siseküljele suurt kahju ja võivad põhjustada vigastusi. Enamik hobuseid saab kogu elu ilma kingadeta hästi hakkama, paljudele omanikele on lihtsalt see, kellel pole aimugi ja kingad oma hobustele, sest teised ratsanikud ütlevad nii, ja karjäär ütleb nii, nii et see peab olema tõsi ... Sa idee.

Eriti kui teie hobune viibib enamasti koplis, peaksite eelistama hobusesaapaid hobuseraudadele, sest võite need pärast sõitu eemaldada. Tänapäeval on hobusesaapad nii hästi disainitud, et on suurepäraseid kujundusi, mida saab isegi võistlustel kasutada - enam pole vaja kingi. Need pole veel nii populaarsed kui peaks, sest paljud omanikud lihtsalt ei tea teemast piisavalt, kuid loodan elada seni, kuni metallist kingadest saab ajalugu.

nõus uuesti metallist kingad


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...