Küsimus:
Kui palju peaks noor kass harjutama?
Dennis Graves
2013-10-09 03:14:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on 2 noort kassi (1,5 aastat ja 8 kuud). Kui palju peaksid nad päeva jooksul aktiivselt tegutsema? Tundub, et nad on kõige aktiivsemad varahommikul ja lepivad siis suurema osa päevast uinakutega, mis minu arvates on kassi jaoks normaalne.

Kui kaua peaksin iga päev proovima panna neid mängima, kui nad üksteist taga ajavad?

Ma ei tea vastust teie küsimusele, kuid nii kassid kui koerad on krepeskulaarsed, mis tähendab, et nad on enamasti koidiku ja hämara ajal aktiivsed ning magavad vajadusel suurema osa ülejäänud päevast hea meelega.
Kaks vastused:
#1
+9
user34
2013-10-09 03:47:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Igapäevane treening on kasulik nii teie kassipoja vaimsele kui ka füüsilisele heaolule. Harjutus aitab teie kassikassil hilisemas elus vältida probleeme liigestega. Põhimõtteliselt on kassi harjumine regulaarselt kehalise aktiivsusega noorena pika tervisliku elu nurgakivi ja aitab tema füüsilist arengut.

Kui palju on piisavalt?

Veenduge, et olete kooskõlas kassipoegade harjutuste arvuga. Peate aitama tal selle vastupidavust üles ehitada ja ainus viis seda teha on regulaarselt, kuid ettevaatlikult treenides. Kassipoegade staadiumis on ta liiga noor, et teha rangeid tegevusi, mida ta saab vanemaks saades paremini teha.

Teie kassipoega vajamineva treeningu maht sõltub tema vanusest, tõust ja meditsiinilisest seisundist seisund. Mitte iga tõug ei jõua Central Parki kaudu pikaks jalutuskäiguks. Mõni tõug pole lihtsalt ehitatud kauguse ületamiseks, samas kui teised on alati valmis möllama.

Aga üldiselt

Peaksite proovima veeta paar korda päevas iga päev umbes 10–15 minutit, kaasates kassi mingisuguses tegevuses. Noored kassid ja kassipojad võtavad tavaliselt initsiatiivi, et kaasata teid mängu, või nad leiavad oma meelelahutuse.

Heitke pilk: Harjutamine oma kassiga: kuidas- Juhendajaks

#2
+5
Abdullah Shafique
2013-10-09 03:42:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Harjutus on noorele kassipojale / kassile väga oluline.

Nad peaksid treenima päevas umbes 1–2 tundi. Et nad mängiksid, leidke lihtsalt mäng, mida nad mõlemad armastavad. Näiteks minu kassipoeg ei mängi, kui seda pole hiirega. Proovige neile osta mõned mänguasjad ja vaadake, mis neist kõige rohkem meeldib.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...