Küsimus:
Kas alasti või kõhna merisea nahale on midagi ohutut panna?
Critters
2014-07-21 22:07:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Korjasin hiljuti ühe kõhna koobasekese. Algselt merisea päästnud inimene ei teadnud neist midagi ega nende eest hoolitsemist ning pöördus minu poole, kuna kasvatan merisigu.

Ta on nüüd olnud minuga umbes 3 kuud ja tundub, et tal läheb hästi. Kuid märkasin, et tal näib olevat mõned kuiva naha laigud. Söödan oma koopaid Heinholdi kõrgekvaliteedilise söödaga (kerige alla), mida kõik mu koopad naudivad ja on edukalt arenenud. Ühelgi mu sea seast ei tundu olevat kõõma ega kuiva naha probleeme, kuid neil kõigil on karusnahk.

Neil on lisaks jalale varustatud männilaastude voodipesu ja rohuhein, aeg-ajalt punase pipra ja maisi kestaga. maiused.

Kas on midagi, mida saaksin oma kõhnale koopanahale ohutult panna, et aidata kuiva nahka?

enter image description here Siin on pilt kõhnast koopast neile, kes mõtlevad, kuidas nad välja näevad. Ninakarvad on vahe kõhna ja alasti vahel (alasti koobastel pole juukseid üldse)

Sellele küsimusele saame aeg-ajalt vastuseid, kuid häid vastuseid saame ka esimest korda kasutajatelt. Ma arvan, et peaksime jätma selle kaitseta, isegi kui see saab uutelt kasutajatelt vastuseid, on nende tekkimise ajal nende käsitlemiseks piisavalt lihtne.
Neli vastused:
Ashley
2017-03-14 20:33:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kõhnade sigade nahaprobleemid võivad olla üsna tavalised. Mul on kodus kaks kõhna kuldi, et kui neil on kuiv nahk, kasutan nende nahale orgaanilist kookosõli ja see tõstab vana kuiva naha maha ja niisutab seda.

enter image description here

Sarah
2017-08-28 06:56:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tean, et see on natuke hilja, kuid ma soovitaksin männi raseerimisvoodeid mitte kasutada. Mul on kaks kõhna poissi, kelle sain kahest erinevast kohast, kes mõlemad soovitasid mul kasutada paberist voodipesu, sest laastud võivad nende nahka ärritada / kriimustada, nii et võib-olla põhjustaks see kuivi kohti selle hõõrdumise tõttu ?? Ma pole kindel, kuid arvasin, et panen selle sinna välja :)

Derrick K.
2014-12-05 06:20:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Leidsin petco artikli karvutu merisea hooldamise kohta (peaks olema sama ka teie merisea puhul.

"Merisead püsivad puhtad ja vajavad harva vanne; kui nahk muutub ketendavaks ja kuivatage, pühkige Aloe või niiske pesulappidega beebilappidega " http://www.petco.com/caresheets/small%20animals/GuineaPig_Hairless.pdf

Ma ei leidnud selle kohta enam artikleid, nii et kahetsen ühe ja ainsa lingi pärast
Jane1776
2015-03-19 00:06:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

teie merisea ei tohiks vajada nahale vedelikku. Ta peaks oma keha niisutamiseks tootma õlidest piisavalt. Kuid nagu inimestel, võivad mõnikord ka juusteta asjadel olla kuiv nahk.

Soovitan vanni, mis rahustab tema nahka, ning puhastage kõik naha ärritavad ained.

Tundub, et tema dieet on hea, nii et see ei pruugi nii olla. Kas olete ruumis kontrollinud niiskust?

Lõpuks võib aidata selline rahustav õli nagu Burt's Bee Nourishing Baby Oil, millel on aprikoosiõli. Niisutage seda 2x päevas. Hea on nõu küsida ka kohalikult loomaarstilt.

BTW, sellel saidil on äge video ja teave karvutute merisigade kohta: http://www.guineapigheaven.com/learn/ merisea tõud / karvadeta merisead /

"Mõnikord võib juusteta asjadel olla kuiv nahk." - Ma arvan, et teil oleks võinud mõni mõte vahele jääda.
Vann peaks siiski olema merisea viimane abinõu. Neil on nii lihtne külmetuda ja nad võivad kergesti ka paanikasse sattuda!


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...