Küsimus:
Minu kass peseb käppa meie koera veekausis
Ian Hobbs
2019-10-02 13:06:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Meie kass peseb käpa koera veekausis pärast liivakasti minekut. Mitte kunagi tema veekaussi; alati meie koera oma. Oleme mõlemad veekausid tema prügikastist kaugele viinud, kuid ta hoiab seda mustrit üleval. Pärast patsutab ta isegi käppadega määrdunud pesu peale. Ei, ta ei laku pärast oma käppasid. Sellest mustrist on saanud tõsine probleem ja me ei tea, kuidas seda peatada! Palun aidake?

Kas olete proovinud koerale lihtsalt teise kausi anda? Nii et loomade jaoks on kaks ja üks teie kass saab jalgu pesta? Kui talle meeldib, siis ma ei arva, et peaksite teda peatama
Kas saaksite selgitada, miks see on tõsine probleem? See kõlab nagu uudishimulik käitumine, kuid teie küsimusest pole selge, kuidas ja miks see mingit "tõsist probleemi" tekitab.
@SerenaT: Ma arvan, et peaksite selle kirjutama õige vastusena: 2 kaussi joomiseks ja üks pesemiseks. Või vähemalt 1 tavaline joomiseks ja 1 pesemiseks. +1
Võib-olla võiksite lihtsalt proovida koera + kassi ühise veekausiga, s.t panna kass ise otsustama, kas ta soovib kausis käppe pesta, kuigi see sisaldab tema joogivett. p.s. Kas peaksite olema õnnelik, kui ta valib käppade pühkimiseks määrdunud pesu (nt teie kardinate või diivani asemel)?
@Elmy, kuna koertele meeldib sageli suupisteid prügikastist süüa, tundub, et te arvate, et see pole probleem. Võib-olla peaksite postitama vastuse, selgitades, miks see pole probleem.
@JamesJenkins ma ei mõtle seda ja eeldan, et ka OP ei tähenda seda. Minu jaoks kõlab selline küsimus: "Minu kass võtab veekausis toiduvanne". Tõsi, see on probleem, kuid mitte "tõsine". Ridade vahelt lugedes võib see tähendada seda, et "mu kass saab märjalt sööta märjaks ja niisutab ringi kõndides muid asju" või see võib tähendada "minu koer keeldub vett joomast pärast seda, kui mu kass oma veekausist läbi astus", mis kõlab tõsisemana probleem. Kuid ma ei tea olukorrast piisavalt palju, et selles kindel olla.
Mul on sama probleem ja ma saan aru, miks te arvate, et see on tõsine probleem. minu koerale ei ole tervislik juua igapäevaselt vett, milles on uriini, väljaheite ja pesakonna jäänuseid. Minu oma raputab käpad puhtaks, nii et igal pool on halli veepritsmeid. See on halb harjumus lasta kassil edasi areneda. Täpselt nagu istun taimsetes pottides, küünitan küüniseid ja söögitoa lauale hüpates, kui sööd ja ausalt öeldes lol, leian, et see on üsna ebaviisakas. Seda öeldes ei ole kolme kausi tarnimine probleemi lahendamine. Olen oma koerale ostnud veesööturi, nii et le
üks vastus:
SerenaT
2019-10-04 14:41:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kuna kommentaarid näitavad, võite proovida mõningaid asju.

3 kaussi võiks teie probleemi aidata. Pange kolmas jalavannikauss prügikastile lähemale kui ülejäänud kaks. See peaks muutma selle jalgade pesemiseks atraktiivsemaks kui teised. Pesuks soovitaksin panna kolmanda kausi alla rätiku või kergesti puhastatava vaiba, kuna see kuivataks ja puhastaks teie kasside käpad kohe.

Kui see ei aita, võite panna märja lapi / rätiku ümber prügikast, tagaks see vähemalt tema käppade mõnevõrra puhtuse, kui ta üritab neid pärast pesta.

Viimasena, kuid mitte vähem tähtsana, võite oma koerale osta sellise kausialuse nagu see.

Kõrge kausialus

See peaks takistama teie kassi selleni jõudmist ja kui teil pole taks või midagi sarnast, peaks see hästi töötama.

Palun andke meile teada, kui mõni soovitustest teile sobib!See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 4.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...