Küsimus:
Kuidas peatada oma punase nina Pitbulli naabrite kassi haukumist?
Blender Warrior
2014-10-28 23:15:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu naabritel on kass, kes tuleb öösel meie tagaaeda magama (nii armas), aga mu punane nina läheb alati kassi haukuma. Saan aru, et mu koer üritab meid kaitsta, kuid see kass ei ole midagi teinud, et mu punane nina haukuks.

Olen kuulnud, et igasugused Pitbullid võivad kergesti väga raskeks muutuda agressiivne, kui inimesed või miski neid häirib. Olen otsinud Internetist kedagi, kellel oleks minuga sarnane juhtunud, kuid näen ainult neid, kes räägivad sellest, kuidas nende lapsi hammustati ja asju. Minu koer hakkab aina agressiivsemaks muutuma iga kord, kui kass tuleb minu õue magama.

Kuidas ma saan oma punase nina Pitbulli naabrinaiste kassi haukuma panna? Kas on olemas turvaline viis või lahendus oma koera tutvustamiseks oma naabrite kassile?

Kaks vastused:
StephanieS
2015-08-10 23:58:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui soovite oma koera kassile tutvustada, peate kõigepealt leidma kassi, kes saab koertega läbi, ja seejärel paluge neil kohtuda kuskil, mis pole teie koerte murul. Tõenäoliselt on ta vähem agressiivne, kui ta ei usu, et kass tema riiki tungib. Juhul, kui ta otsustab kassi rünnata, peab ta alati tal olema rihma otsas ja kontrolli all.

Püüdke oma koera pikali heita. Kui ta pikali viskab, on ta kassi suhtes vähem hirmutav, rohkem kontrolli all ja vähem tõenäoline, et ta laksutab. Kui saate ta pikali panna, tähendab see ka seda, et ta on vähemalt osaliselt keskendunud teile ja pole täielikult kassile kinnitatud, mis on juba algus.

Kui nad on koos, peaksite oma koera hea käitumise eest tasuma (rahulik olemine, istumine või lamamine, kassi lihtsalt ignoreerimine) ja andma talle teada, mis on halb käitumine (haukumine, tagaajamine, kopsimine kassi juures).

Püüdke teda maiustustega häirida. Kui ta harjub kassi läheduses olema ilma, et kass oleks tema tähelepanu keskpunktis, muutub kass talle vähem põnevaks.

Mazura
2015-08-06 20:36:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jätke majas põlema tuli, nii et koer ei näe õue. Ma kahtlen, kas teie koer kassi kuuleb või nuusutab (välja arvatud juhul, kui teie aknad on lahti ja tal on kaelarihm). Probleem on tõenäoliselt visuaalne vihje. Kui sees on valgus ja väljas ei põle, ei näe ta akendest välja.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...