Küsimus:
Tasakaalustamine kahel esikäppal roojamise ajal
Paul
2014-01-07 02:48:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Märkasin, et kui mu puudel peab roojama, seisab ta sageli oma kahel esikäpal; tõstes keha tagumise poole ülespoole puu poole. Ta on seda teinud sellest ajast peale, kui olen ta mullu tänavalt ära päästnud. Ma pole kunagi varem näinud, et ükski teine ​​koer sellist käitumist näitaks.

Miks ta seda peaks tegema? Kas see on normaalne? Kas ma peaksin üldse muretsema?

Kas ta teeb seda ainult siis, kui ümber on puu?
... teie koer teeb kakamiseks kätekõverduse?
@JohnCavan: Ei pruugi ... mõnikord teeb ta seda kohe pärast oma territooriumi märkimist. Teinekord teeb ta seda sõltumata igasuguse pooluse olemasolust.
@Jeremy: Jah. Kas see on nii veider?
@Paul Ma arvan, et see on humoorikas. Ma pole kunagi sellisest asjast kuulnud. Kui ta teeb seda pissimise ajal, võib see olla viis oma territooriumi märkimiseks nii kõrgele kui võimalik, kuid muidu pole ma kindel.
See, et puu või varda kasutamine enda tasakaalustamiseks on minu jaoks uudne, kuid ma tean emast koera, kes pissimise ajal end esikäppudel tasakaalustab. Tundub naljakas, kuid mitte midagi muud.
Ma hoolitsesin aeg-ajalt mängupuudli eest ja ta kakas niisama, kuigi mitte puu vastu. Päris naljakas oli vaadata.
üks vastus:
John Cavan
2014-01-07 09:54:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nii, normaalne? Ei, ma arvan, et see pole nii. See näib olevat koera obsessiiv-kompulsiivne häire. Mainite, et ta on päästmine tänavatelt ja on täiesti võimalik, et ta reageeris tänavaajal defekatsiooni ajal sellesse asendisse, kuna tänavatel toimus midagi ja see jäi kinni, see võib juhtuda isegi rohkem kui üks kord.

Igal juhul on koertel palju OCD märke ja üks neist on rituaalne käitumine ( kasside ja koerte kliinilise käitumismeditsiini käsiraamat , dr Karen L. Üldiselt, lk 938), millesse see näib langevat. OCD puhul on olemas käitumuslikud ja meditsiinilised ravimeetodid, kui tal on nii, kuid peate saama ametliku diagnoosi ja see peaks segama tema igapäevast elu. Seda öeldes tundub käitumine veider, kuid üldiselt kahjutu, nagu te seda kirjeldasite, ja seega ma ei tea, et oleksin mures, kui see tõesti ei takista tal oma äri korralikult ajada.

Nüüd kandke silmas pidades ei ole ma loomaarst ega mängi seda teleris. Tundus, et selline käitumine sobib mõnevõrra sellega, mida loen koerte OCD-st, aga see pole diagnoos (vabandust, aga ma arvan, et peaksin selle selgeks tegema).

@Paul - terviseks. Pidage meeles, et ma võin täiesti eksida, aga kui mitte midagi muud, on see veidrus, mida mäletate hea meelega kauges tulevikus.
Isegi kui see OCD on see, mis koeral on, ei muretseks ma eriti ega hakkaks kindlasti koera ravima sellise tühise asja pärast nagu ülesmäge kakamine. (Sama öeldi ka vastuses, ainult mitte väga selgelt.)


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...