Küsimus:
Kuidas saaksin oma tuhkrute naelu kergemini klammerdada?
Cuthbert
2013-10-29 22:48:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on olnud tuhkrute küünte lõikamisega probleeme. Püüan neid üles kruttida ja paigal hoida, kuid nad lihtsalt sirguvad trümmist välja ja põgenevad. Väga masendav on minna neid taga ajama, eriti kui pean selle töö ise ära tegema. Kas on lihtsam viis minu tuhkrute küüsi klammerdada?

Nende õige hoidmine on võti. Vanemate (7-aastaste ja vanemate) tuhkrute puhul soovitan teist inimest aidata, kui hoiate neid kinni, sest muidu võib trümm neile haiget teha.
@Sulthan - minu tuhkrud on kõik umbes kaks aastat vanad, nii et ma pole selle pärast veel pidanud muretsema. Kas saaksite täpsustada vanemate tuhkrute korralikku trümmi? Kasutades meetodit minu vastuses, ei pea te neid tegelikult hoidma. Nad lihtsalt lebavad teie süles ja ignoreerivad teid, kui te nende küüsi lõikate.
üks vastus:
Cuthbert
2013-10-29 22:48:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See meetod on minu jaoks töötanud alates selle avastamisest.

Hankige endale pudel ferretooni. Pange oma tuhkur talle selga ja pange paar väikest tilka tuhkru kõhule. Nad veedavad umbes 3 minutit kogu ferretooni lakkudes ja ignoreerivad teid täielikult, kui te nende küüsi lõikate.

Ärge unustage kasutada väikest paari täpseid, teravaid kääre ja ärge lõigake kiirele liiga lähedale. Võite oma tuhkrut vigastada ja küünte lõikamise protsessi tulevikus raskendada. Kui te pole kääridega endas kindel, hoidke käepärast mõni stüptiline pulber, juhul kui kiiret lõikate.

Pilte ja videoid leiate ka sellest juhendist.

Kui te ei soovi Ferretone'i osta, peaks töötama ka ekstra neitsioliiviõli, kuna see on enamasti sama asi nagu Ferretone. See on töötanud kõigi minu nelja tuhkru kallal sellest ajast, kui mul need on olnud.

Võin kinnitada, et see on toiminud iga minu tuhkru puhul (neid on olnud palju). Ainult üks ei kaevanud seda esialgu, kuid andsin talle mõned võimalused ja ta tuli ringi.
Ma kasutasin ferretviiti, kuid see oli sama edukas.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...