Küsimus:
Mu kass on haige ja arvan, et ta võib olla suremas, kuid ta on kassipoeg
JNSmall
2017-04-30 12:54:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ta peidab end minu kapis ega söö. Ma suutsin panna teda piima jooma, sest mu ema ütles, et see võib-olla aitab teda, sest ta ei söö maapähklivõid, milles on palju rauda ja väidetavalt aitab piim tal rohkem rauda saada. Kuid ta joob vaevu vett.

Ta on käitunud veidi kummaliselt sellest ajast, kui hakkasin kevadvaheajal oma tuba koristama, sest mul ja mu nõbul oli kombeks tuba jagada ja ta keeldus mind selle koristamisest aitamast, nii et panin puhastamisest ära, aga nüüd on mu pere vihane, et see oli räpane, nii et ma hakkasin pärast kooli oma toa koristamiseks aega võtma ja nüüd olen peaaegu valmis, kuid nüüd ei söö ta üldse mitte isegi maksa, kana ega isegi vorsti ei söö isegi oma lemmik kassitoitu.

Olen mures, kuid olen 15-aastane ja mu ema suudab vaevu arveid lubada ja keeldub aitamast mul aru saada, mis viga on. Olen kontrollinud tema igemeid, kuid ta on üleni must kass ja olen googeldanud kõike, mis võimalik, kuid ma ei oska öelda, mis viga on. Olen peaaegu tuba koristanud, kuid tunnen, et ta on suremas ja tahan teada, kuidas seda peatada.

Ma ei saa teda viia loomaarsti juurde, soovin, et saaksin, kuid olen alles 15-aastane ja mu ema ütleb kuradit, nii et palun, kui teil on selle kohta teadmisi, andke mulle teada enter image description here

peate kohe minema loomaarsti juurde, kui teie ema ei vii kassi loomaarsti juurde, kus ta võib-olla seadust rikub, on mõnes kohas hädavajalik mitte aidata abivajavat looma kass vajab abi.
Me ei saa endale lubada loomaarsti juurde minekut. Ainus põhjus, miks ta võib minu eest koolis käimise eest maksta, on see, et tädi laenab talle raha, kuid ma räägin temaga ja üritan veenda teda viima teda mõne linna kliinikusse, mis väidetavalt makseplaane teeb.
@JNSmall mõistame, et loomaarst on erakordne kulu ja teeme teie abistamiseks kõik, mis väljaspool seda. Kui vajate kirpude ja puugiravimite kohta nõuandeid, siis tegelikult soovitage raha säästmiseks omatehtud abinõusid, postitage julgelt rohkem küsimusi. See on suurepärane, et sa nii väga hoolid.
Kas olete oma tuba koristades kasutanud mingeid konkreetseid puhastusvahendeid? Mõned neist asjadest võisid ta haigeks teha
Ei, mul ei olnud tahtmist oma ema vaipade puhastamiseks kaasa võtta ja see on ainus puhastus, mida mul on lubatud oma toas kasutada.
Enamikus kohtades on veterinaare, kus haiget looma näevad tasuta või väga soodsalt. Tehke Interneti-otsing ja LEIDKE ÜKS NENDEST ARSTIDEST. Ole leidlik. Kas on võimalik natuke raha teenida? Võiksite pakkuda kassipojale arstiabi eest loomaarstile puhastusteenuseid või muud abi. See kass VAJAB VET. Peaaegu kõik nõuanded, mida te siit saate, EI OLE ASENDAJAID JA VÕIKS KASVATAJA TERVIST HÕLBUDA. Ära anna alla enne, kui leiad abi. Edu!
@M.Mat vaata kommentaare minu kirjutatud vastuse all. Kassipoeg viidi loomaarsti juurde. Pidage meeles, et räägite 15-aastase lapsega, kes on Internetist otsinud ja on leidlik. Lapsel pole valikut, kas vanem saab lemmiklooma kahjuks loomaarsti juurde viia. : / Nii et kõik, mida me siin teha saame, on vahepeal tuge pakkuda.
üks vastus:
user6796
2017-04-30 14:32:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lõpeta piima söötmine. Kassidel puudub ensüüm laktaas, mis on vajalik lehmapiimas sisalduva laktoosi seedimiseks. See võib põhjustada kõhulahtisust ja kõhuhädasid.

Samuti jätaksin liiga palju maapähklivõid, hoiaksin seda maiusteks või kui teil on vaja lasta kassil ravimeid võtta. See on kõrge rasvaallikas, mis ei ole halb kassil, kes ei söö, kuid teie kassil on parem süüa liha. Maapähklivõi võib iseenesest põhjustada teie kassile halba enesetunnet. Nii et proovige ilma selleta ja vaadake, mis juhtub.

Kui ta pole ussitanud, võib ta vajada ussitamist, kuna suur ussikoormus võib kassipoegi ja kasse haigestuda. See võib põhjustada söögiisu puudumist.

Samuti tuleb teda vaktsineerida, kui ta lahkub kodust või puutub kokku teiste loomadega. Paljud kassidele levinud haigused võivad neid ka haigestuda.

St Ives Vetilt (minu jaoks kohalik loomaarst)

Kassid võivad nakatuda ümarussidesse, konksuussidesse ja paelussidesse. Suur ussikoormus võib teie kassipoja väga haigeks teha. Need võivad nakatada ka inimesi. Uue kassipoja esmakordsel hankimisel tuleb teda kohe ussitada ja siis veel üks nädal hiljem. Seejärel tuleks teie kassipoeg ussitada iga 2 nädala tagant, kuni see on 12 nädala vanune, ja seejärel igakuiselt, kuni ta saab 6 kuud. Soolestiku ussid on täiskasvanud kassidel harva probleemid. Soovitatakse ussitada täiskasvanud kasse iga 3 kuu tagant. Tooted nagu Milbemax tabletid, Revolution topspot ja Profender topspot on kõik tõhusad kõigi ussitüüpide vastu.

Oluline on salvestada, et ta oleks lahti saanud, või leida mõni organisatsioon, kes seda saaks teha tasuta või odava hinnaga, kuna tiine kass ja kassipojad koormavad pere eelarvet rohkem.

Ka St Ives Vetilt

Teie kassipoega tuleks vaktsineerida 6-8 nädala vanuselt, 10-12 nädala vanuselt, 14-16 nädala vanuselt ja seejärel igal aastal kogu elu. Vaktsineerime kassipoegi rutiinselt:

vastu

Kui vaktsineerimine on vahele jäänud, peaks kestva immuunsuse tagamiseks piisama kahest. Mis puutub iga-aastasesse korduvkasutusse, siis see ei pruugi olla vajalik kassi tervise jaoks, vaid on mõeldud kasside kasvatamiseks paljudes kohtades kasvandustes.

Teine asi on kontrollida parasiite. Suur kirbukoormus võib põhjustada aneemiat. Puugid võivad kasse ka väga haigestuda ja võivad lõppeda surmaga, olenevalt teie elukohast.

Puugide kohta:

need põhjustavad söögiisu, oksendamine, hingamisraskused ja halvatus, mis algab tagajaladest.

Õnnitlen teid, et hoolitsesite oma kassipoega nii hästi ja leidsite aega abi otsimiseks ja otsimiseks. Palun andke meile teada, kuidas tal läheb.

Täname teabe eest, mis meil hiljuti kirbud on, kuid need pole nii halvad, et oleme neist peaaegu lahti saanud. Proovisin uuesti oma emaga rääkida ja võin kaaluda teda, et lasta mul ta loomaarsti juurde viia, sest minu kõrval on 1 linn, kes väidetavalt teeb makseplaane, nii et arvasin, et võiksin teda selles veenda. Püüan hoida teid kursis minu kassipojaga. Ma ei tea, kui vana ta on. Olen proovinud, kuid proovisin loendada kuni tema sündimise päevani ja ma pole selles 100% kindel, kuid arvan, et ta sündis augusti teisel nädalal, kuid räägin oma emaga edasi
Nii et minu tuba on valmis, sain ta vett juua, kuid nüüd ta väriseb ja mu ema üritab teda loomaarsti juurde viia, kuid meid tuleb neile soovitada, sest nad on peaaegu vabad ja ma kasutasin mõnda kirbuhooldust, mida mu ema ilmselt kasutasime eelmisel korral kirpe, mis neist lahti said, nii et see peaks töötama
@JNSmall tänab värskenduse eest, andke mulle teada, mida loomaarst ütleb. Raputamine ei kõla hästi. Mul on hea meel, et ta näeb loomaarsti.
Ma lugesin, et kirbud võivad põhjustada kasside aneemilist hägustumist. Ma mässisin ta teki sisse ja hakkasin teda kaisutama ning ta loobus natuke raputamisest. Ja ma panin ta sööma tillukese kanahammustuse ja jõin veel vett. Mu ema üritab ikka veel aru saada, millal ta saab loomaarsti juurde viia, selgub, et see, millele mu ema mõtleb, on kahetunnise autosõidu kaugusel, kuid see on seda väärt ja nüüd on mu ema valmis seda tegema. Ta võtab ta loodetavasti kunagi nädala jooksul
@JNSmall jah, kirbud võivad põhjustada aneemiat, kuid selleks vajate neid üsna palju. Kontrollige teda põhjalikult puukide suhtes. Need võivad loomad tõesti haigeks teha. Kui saate teepuu lahuse, mis aitab ka kirbudest lahti saada. Samuti peaks ta maksma, kui ta pole juba kuumal olnud, nii et hoidke teda selleks lukus, vastasel juhul jääb ta rasedaks. Kui te teda ei hüljata, peate olema valvas hoides teda alati, kui tal on märke hooaja saabumisest, ja kasutage kitty liivakasti. Vajadusel võite kasutada aia mustust, et säästa raha prügi toodete eest.
Kuidas kontrollida puuke ??? Ja mul on pihustuspudelis teepuuõli, mis on segatud argaaniaõli ja kookosõliga, mida ma juustele kasutan. Pihustan seda voodile, kuna see vabaneb mõnikord mõlemast kirbust. Niipalju kui ta pole teda veel kuulma hakanud ja plaanin teda parandada, kui saan vanaemalt sünnipäevaraha, sest seal on kliinik, kes parandab teda minu lähedal 50 taala eest.
@JNSmall aja oma käed üle kogu tema, sealhulgas käppade vahel, ja kontrollige tükke. Siis vaadake ja vaadake, kas see on puuk. Võite pihustada natuke seda oma kätele ja seejärel hõõruda seda läbi tema karusnaha. Kus sa oled?
Ma kontrollisin, et tal pole peale tema luu kummalisi muhke. Olen pärit Mississipist
Juhime ta täna loomaarsti juurde. Ma jätan kooli pooleli, et proovida lahkuda, kui ta hakkas lahkuma.
Äsja loomaarsti juurest tagasi tulnud, selgub, et ta on aneemiline ja tal on hingamisteede infektsioon. Nad andsid talle antibiootikumi, andsid talle vitimiine ja andsid mulle puhta kassi toitu. Ja mu ema ostis veel kirbuhooldust
@JNSmall nii hea meel, et saite talle ravi. Palun postitage rohkem küsimusi oma kasside seiklustega :)
Tore, et ta selle loomaarsti juurde jõudis. Andke talle aneemia lahendamiseks kindlasti kõik antibiootikumid ja veenduge, et ta sööb.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...