Küsimus:
Kas mänguasjade hävitamine on märk sellest, et minu koer vajab rohkem treenimist?
Lindsay
2014-12-09 13:42:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lugu

Kas mu koer saab korda? Ta hävitab mänguasju, kuid mitte muid asju (veel). Ta saab päevas 2 jalutuskäiku, igaüks neist 2 miili ja 1 tund. Ta on üksi ja magab päeval (9 tundi). Ta on 2-aastane.

Enamasti paneb mind mõtlema mänguasja hävitamine: kas ta teeb piisavalt trenni või on see lihtsalt tema isikupära? ARMASTAB oma mänguasju närida. Kallimate / vastupidavamate mänguasjade hankimisega on mul kõik korras, kuid ma ei taha varjata aluseks olevat treeninguvajadust, mida ei täideta.

Pikk lugu

Nädal tagasi võtsin kasutusele 2-aastase ameerika staffordshire terjeri / bokseri segu. Ma viin ta enne sööki hommikuti ja õhtuti 2 miili tunnis jalutama.

Ta on üksi 9–10 tundi päevas, kui ma tööl olen. Jätan raadio tööle, vestlen temaga lõuna ajal videovestluses ja kingin talle meelelahutuseks Kongi, kus on märg toitu. Mul ei ole tagaaeda.

Pärast minu lahkumist nutab ta 2–5 minutit, siis ta magab terve päeva. Tavaliselt haarab ta päeva jooksul 1 või 2 asja, mida ta ei peaks. Ta ei hävita neid ega närida neid tugevalt, vaid jätab need minu korteri peale laiali. Ta hävitab siiski oma mänguasjad.

Loodan, et mängin temaga hommikul 30 minutit fetchi, kuid ootan, kuni mul on parem ettekujutus, kuidas ta teiste koertega on. Tal on alati koon, kui on veel teisi koeri, ja ma proovin kõigepealt pika joone treeningut.

Mu 1-aastane GSD hävitab mõnikord ka mänguasju, kuid see on pärast seda, kui ta on seda närinud ja põhimõtteliselt rebib närimine kanga ära ja ta võtab täidise välja. Ta ei püüa aktiivselt mänguasju hävitada. Võite anda koerale närimiseks luu või sarve, suurendada närimise närvistimulatsiooni. Ma tean, et sarv on umbes 20–40 dollarit, kuid need kestavad kaua, palju kauem kui mänguasi. Ostsin sarve umbes 3 kuud tagasi 35 dollari eest ja mu koer on seda juba närinud ja seda on söödud ainult umbes 10%
Aitäh! Olen kuulnud, et sarved on hea mõte ja et neid saab ebayst odavalt hankida.
Minu kokk hävitab pesapalli 5 minutiga, kui ta sellele mõtleb. Ta on selles osas väga metoodiline, kui leiab õmbluse, mis annab talle rünnaku nurga. Ta teeb seda õnnelikult, kui ma toas olen ja tavaliselt kohe pärast mängutundi, kuid mis põhiline, mitte siis, kui ta on üksi kodus. Ehkki nagu teie oma, lohistab ta üksi olles mõnikord oma voodit või muid asju üle toa. Ma muretseksin, kui ta teeks seda ainult üksi jäädes ja asjadele, mis pole tema omad. Muidu on see normaalne ja tervislik käitumine. Koerad ignoreerivad sageli mänguasju, mis ei anna pidevale närimisele isegi vähe järele.
Samuti oleme leidnud, et lühikesed treeningud, mis õpetavad neid lihtsalt mängimise asemel midagi tegema, toimivad hästi. Nagu teised mainisid, vajavad mõned koerad nii vaimset kui ka füüsilist treeningut ning selle väljamõtlemine, mida hullumeelset inimest inimene seekord soovib, võib nende jaoks olla üsna keeruline :)
Kaks vastused:
Veg
2014-12-10 03:40:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ei arva, et teie koer oma mänguasju hävitaks, et ta ei liigu piisavalt. Ma arvan, et see on lihtsalt asi, mida ta naudib, mis aitab rahuldada tema vajadust vaimse stimulatsiooni järele. Minu koer on ka ülimalt energiline ja isegi siis, kui ma teda vaimselt ja füüsiliselt väsitan (11 miili matk pärast 3 päeva järjest mitmetunniseid koerapargi külastusi, kui ta peab õhtusöögi pusle mänguasjadest välja tooma, umbes 30 minutit) köievedu) hävitab ta endiselt hea meelega kõik uued mänguasjad, mis talle teele viskan.

Tundub, et annate talle palju füüsilisi harjutusi, kuid võite proovida muid asju tema vaimse stimulatsiooni jaoks. Kong ja veel mõned teised teevad bobble mänguasju, mis väljastavad rämpsu või väikeseid maiuseid, kui teie koer neid üle lööb (minu koer ARMASTAB oma ja mängib isegi sellega, et ta söögikaussi ei puutuks). Võite proovida ka maiuste peitmist oma maja ümber, et teie koer saaks päevasel ajal jahil käia (paar korda nädalas peidan õhtusöögi ajal toidu vahemällu, et koer saaks maja ümbert leida ... kui ta on paremaks läinud, olen pidin nüüd raskusi suurendama .. peidan toidu kingakarpidesse ning tasside ja tema tekkide alla). Interaktiivsed mänguasjad ja treeningud sobivad suurepäraselt ka selle vaimse energia põletamiseks.

Edu, kõlab nagu teie poeg on tavaline õnnelik tüüp. See on nii armas, et vestlete temaga lõunasöögi ajal.

Aitäh, häid näpunäiteid vaimsete mängude kohta! Ta on väga tark. Mul on juba Kong, aga ma leian ka paar veel. Ma kõhklen oma korteri ümber asju varjata, sest olen mures, et ta hakkab tegelema asjadega, mida ta ei peaks.
d-b
2019-03-17 04:57:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kaks jalutuskäiku on liiga vähe ja üheksaks tunniks jätmine on liiga pikk. Võite pooled pikad jalutuskäigud ja seejärel täiendada neid päeva jooksul kahe lühikese, umbes 10-minutilise jalutuskäiguga. Kas olete rahul vaid kahe tualetikülastusega päevas?

Ärge jätke koera üksi kauemaks kui 4-5 tunniks päevas. Peate leidma kellegi, kes külastab koera keset päeva umbes pool tundi.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...