Küsimus:
Mitu korda päevas peaksin kassi toitma?
Skippy le Grand Gourou
2013-11-02 03:20:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Meie kass (7–8 kuud vana steriliseerimata emane) sööb ainult kuiva kassitoitu (tegelikult sööb ta praegu ettenähtud veterinaartoitude S / O Fiber Response kaubamärgi toitu).

Kui järgin soovitatav annus kotile trükitud (vastavalt tema kaalule) ja andke see korraga, mõne tunni pärast pole enam midagi järel ja päeva lõpus lakub ta tühja kaussi ja hädaldab veel. Ma haletsesin sageli ja andsin talle rohkem, kuid igatahes kaotas ta kahe nädalaga umbes 200 g.

Mainisin seda meie loomaarstile, kes ütles, et võime anda talle natuke rohkem kui kirjutatud, ja anda seda pigem mitme portsjonina kui korraga. Täna andsin talle kolm portsjonit, mis võrdub kokku koti soovitusega. Ta ei kurtnud ja tegelikult märkasin, et ta sõi ainult poole viimasest portsjonist ja teise poole hiljem.

Mul pole tagasisidet uue poliitika mõju kohta tema kehakaalule, kuid näib olevat ilmne, et sellel on füsioloogiline mõju, kuna ta ei näi enam vähem näljane, samal ajal süües vähem. Siit tuleneb küsimus, kas kassi toitmiseks on ideaalne sagedus? Minu jaoks tundub, et üks kord päevas ei ole hea poliitika.

PS: Lõbustavalt on olemas sarnane küsimus Bichon Frisé kohta, kus öeldakse, et toidupakenditel olevad prinditud soovitused on tavaliselt liiga palju ...

Muuda: Asjade selgitamiseks, kuna mõlemas praeguses vastuses mainitakse, et me teeme õiget asja, kuna kass kaalust alla võtab, ei me taha, et ta kaalust alla võtaks, ta on juba üsna kõhn - ja ta on 7-8 kuud vana , peaks ta kaalus juurde võtma . Toitume talle retseptiravimiga dieettoitu transiidiprobleemide tõttu.

Mul on kolm kassi ja neid kõiki söödetakse kuivtoiduga. Olenevalt kassist on mõned kassid väga enesekontrollitud ega võta kunagi kaalus juurde ka siis, kui nende taldrikud on terve päeva täis, kaks minu kassi on sellised, me täidaksime lihtsalt nende taldrikud alati, kui nad tühjad on ja see neile hästi sobib. meile. Kolmas kass (päästekass, ilmselt nälgis enne meiega koos elamist) sööb aga rohkem kui vaja ja hakkas kaalus juurde võtma umbes kaheaastaselt, nii et nüüd täidame nende taldrikud keskelt, kui nad on tühjad, ja ta kaotab osa oma kassist kaal, samas kui ülejäänud kaks on endiselt täiuslikud.
Neli vastused:
user6796
2013-11-05 21:53:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Loomakasvatuse õppimisel õpetati meile, et loomulikult toitusid kassid 24 tunni jooksul paljudest väikestest einetest. Näiteks võivad nad hiiri püüda päeval ja öösel erinevates kohtades. Neil ei ole samu ööpäevaseid rütme kui inimestel ega koertel ning loomulikult veedavad nad päeval ja öösel nii palju aktiivset aega. Mainin seda, kuna see erineb koerte söötmisest, mis tavaliselt õitsevad ühel korralikul toidukorral ja seejärel magavad pärast seda.

Minu kogemuste ja uuringute põhjal on kõige parem toita kasse vähemalt kolm väiksemat söögikorda päevas. Kui kassil pole kaaluprobleeme ja probleem on kassi sageli söötmine, on see kasulik kuivtoit, sest kass saab seda päeva jooksul sisse ja välja näpistada.

Nii küsimusele vastamiseks:

kassi toitmiseks on ideaalne sagedus?

Jah, 5-6 väikest söögikorda päevas on ideaalne toitmisrežiim . Asi pole selles, et lemmikloomade kasse halvasti söödetaks kui seda vähem, küsimus on ideaalide küsimises.

Kindlasti ei ole kassi söötmine üks kord päevas ja kuivtoidu jätmata jätmine kass, kui neil tekib nälg ja nad on altid kiusama. Igasugune sagedus, mis on väiksem kui kolm korda päevas, oleks eelistatav jätta kuivtoit välja, kuid see tekitab probleeme mitme lemmiklooma ja rasvunud lemmikloomaga leibkondades.

Sellel teemal pole kerge viiteid leida. [Tundub, et] (http://vip.vetsci.usyd.edu.au/contentUpload/content_3246/CaitlinFredenburg.pdf) mõned uuringud näitasid seost toitumissageduse ja rasvumise vahel, kuid teised uuringud seda ei teinud. Igatahes ei muretse ma ülekaalulisuse pärast, vaid selle pärast, miks meie kass näib vajavat rohkem kui soovitatav kogus toitu. Näib olevat tõepoolest mõistlik, et metsikud kassid söövad päeva jooksul ainult väikseid toite, nii et küllap aitaks see teda näljasena hoida. Ma mõtlen isetehtud kassi söötjale. ;)
John Cavan
2013-11-02 03:40:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Muidu ei usu, et kassi söötmiseks on konkreetset ideaali; see varieerub natuke vastavalt teie kassi vanusele ja aktiivsusele. Üldiselt söödame oma kaks korda päevas, üks kord hommikul ja üks kord õhtul ning mõlemad kassid on heas kaalus. See on siiski üsna anekdootlik ja seda peamiselt seetõttu, et peame söötma niisket kassitoitu ja meditsiiniliselt annustama ühe kassi megakooloni jaoks.

Sellegipoolest sööb minu kogemuse kohaselt kass, kellel on palju ruumi liikumiseks ja liikumiseks, vastavalt vajadusele ja tasakaalustab oma kaalu korralikult. Mul pole kunagi olnud probleeme lõputu toiduvarude ja aktiivsete kassidega, ainult siis, kui neil pole palju ruumi ja kes muutuvad eriti istuvaks, olen ma kaalutõusu näinud.

(Muuda värskenduse kajastamiseks)

Kui toidate talle dieettoitu ja soovite, et ta kehakaalu säilitaks, mitte ei kaotaks, siis arvan, et võiksite tagada, et toit oleks alati selle asemel, et söötmisaega vahetada. Ta on juba demonstreerinud, et ta sööb seda, mida tahab, ja jätkab, tulles näljasena hiljem juurde, nii et võtaksin selle välja ja jälgiksin siis tema toidunõusid ja kaalu, kuid muidu hoian teda varustatud. >

Oldcat
2013-11-02 03:32:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kuna looduses olevad kassid peavad jahti koidikul ja õhtuhämaruses, sobib kahe toidukorra päevas strateegia nende loomusega kõige paremini. Mul on kasside näksimiseks kuivtoit väljas, kuid neil pole söömishäireid. Teie puhul võiksite toidukordade vahepalana kasutada maiust või natuke toitu, et kass ei tunneks end toidupuuduses ja ärevaks läheks.

Üks eelis söötmisest, kui kass on aktiivsem on see, et teil on võimalus vahetult enne sööki või pärast sööki mängida.

Kuna kass kaalust alla võtab, näib, et teete midagi õigesti!

Ma olen suur fänn, et toitan oma koeri kaks korda päevas; kolm korda päevas on liiga palju tööd.
@JoshDM - Koerad on üsna okei, kui toita ainult üks kord päevas. Kassid seevastu pole koerad. Hea oleks neid võimaluse korral viis korda päevas toita.
Hannah
2014-07-01 22:33:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sa peaksid toita oma kassi kaks korda päevas, kuid suvel ei söö nad nii palju kui tavaliselt. Sellegipoolest ei võta teie kass kaalus juurde, kui selle kilpnäärmega on midagi valesti. Näiteks kui ta sööb palju, kuid ärge võtke kaalu, mis võib probleemiks olla?See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...