Küsimus:
Meelelahutuslik majaga seotud suure energiaga koer
Catsunami
2018-11-09 01:00:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on aastane bordercollie, kellel on kennelköha. Ta on vaktsineeritud, ma pole kindel, kuidas ta selle sai, aga siin me oleme.

Ta piirdub maja / õuega ja kaotab mõistuse. Tavaliselt käib ta koerte päevahoius kaks korda nädalas, mis teda justkui lõdvestab, kuid pole pärast haigestumist seda suutnud teha.

Ta mängib kehvasti, võib-olla umbes 5 minutit, nii et see pole tema treenimisel aidanud. Olen serva eemaldamiseks kasutanud laserosutit, kuid ka temal on sellest igav.

Õhtul teeme umbes tund klikkeri kujundamist / treenimist, mis minu arvates pehmendab teda vähe. Kuid mitte piisavalt.

Muud asjad, mida olen proovinud:

  • Külmutatud kongid - ta sööb lihtsa kraami pealt ära ja lahkub kongist, kuni see sulab.
  • Kiusajapulgad - tegelikult päris head, ostab mulle umbes 20 minutit vaba aega
  • Kondid - ka korraga umbes 20 minutit meelelahutust
  • Nuusktopp-matt tee seda umbes 30 minutit, kuid ma ei tea, kas see teeb liiga palju.
  • Mäng "Leia see" - tundub, et ta ei saa sellest ideed. Ta saab kergemad kätte ja heidab pikali.
  • Flirtivarras - umbes viie minuti pärast hakkab igav.
  • RC-auto - töötab suurepäraselt, kuid ta haugub ja karjab ning see muutub kuidagi valjuks. Lisaks ei taha ma haukumist julgustada.

Otsin ideid suure energiaga koera lõbustamiseks, mis ei nõua, et ma kulutaksin kogu oma vaba aega pärast tööd sellega tegeledes. . Mängud? Lõbusad mänguasjad? Ma tahan vältida kõrge kalorsusega tegevusi, sest ta ei tee ka liiga palju trenni.

Can you walk on lead and just avoid other dogs?
AiliiqjtloCMT I can, but walking doesn't really work for him as far as getting tired goes. We walk already, but it's really to just sniff around and do his business.It's also quite cold right now and he doesn't like going far.
My Pit took some time to _get_ the "find it" game, but we kept at it and now he loves it. Perhaps you can keep trying?
Kaks vastused:
UIO
2018-11-12 22:33:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on oma 2-aastase GSD-ga midagi sarnast olnud, tal oli varbainfektsioon ja teda tuli puhata umbes 3-4 nädalat, mis on töötava liini jaoks GSD-d uskumatult raske, ta ronis seintel!

Ausalt öeldes ta vajab rohkem , ta on töökoer (tal on rohkem energiat ja jaksu kui teistel koeratõugudel), ta läheb hulluks ja hüper, kuni ta välja saab minna, vajab ta enamat kui laseri osuti jälitamist ja sisetõmmet. Töökoerad vajavad palju vaimset ja füüsilist stimulatsiooni. Teil on koer, kes on sisuliselt aretatud töö saamiseks ja töötamiseks.

Tehke veel huvitavaid ja vaimselt nõudlikke ülesandeid, laske tal oma aju kasutada. Peida ja otsi maiustustega (või sinuga), nuputamismängud, mis pakuvad välja maiuseid, kui ta need õigeks saab - sellised asjad kulutavad teda vaimselt (ja füüsiliselt). Arvestades, et te ütlete, et tund kulutab teda ainult veidi, näitab see, et ta vajab rohkem. Tehke seda kauem ja paar korda päevas.

Rohkem füüsilisi asju, nagu puksiir, kus nad kasutavad kogu keha millegi tõmbamiseks, töötab ka üldine kuulekus, töötab ka „rääkimine“, ka koera käsu peale haukumine on füüsiliselt raske ja kannab neid kiiremini välja.

Mäng „Leia üles“ - tundub, et ta ei saa sellest ideed. Ta saab lihtsamad ja paneb pikali.

Sellised asjad on ilmselt parim, mida saate teha, muudate need järk-järgult raskemaks ja käskige tal "leida", käige temaga majas ringi. jõustada see käsk uuesti, kui ta otsib. Tehke rohkem selliseid asju. Püsige sellega.

RC-auto - töötab suurepäraselt, kuid ta haugub ja karistab ning see muutub kuidagi valjuks. Lisaks ei taha ma haukumist julgustada.

Selle põhjuseks on asjaolu, et teda kasvatatakse karjana. Võib-olla uurige ka kohalikke töökoeraklubisid või koolitajaid, kes võiksid sellest abi olla.

Otsin ideid suure energiaga koera lõbustamiseks, mis ei nõua, et veedaksin kogu oma vaba aega pärast tööd. seda tehes.

Töökoerad vajavad palju aega ja vaeva, et neid meelelahutuseks hoida, nad on aretatud töötama, nii et neil on palju saakihimu ja energiat, rohkem kui teistel tõugudel.

Kas leiate, et haukumine (rääkimine) kulutab koeri? Minu jaoks ei tee see midagi. Ma tean, et ta vajab palju stimulatsiooni, mis on põhjus, miks ma siin küsimuse esitan. Ta on ka majaga seotud, mis tähendab, et karjapidamine töötavates koeraklubides ei toimi (pluss lähim on umbes 2 tunni kaugusel). Mängime nuputamismängudega, kuid ta nuputab need liiga kiiresti välja. Kuulekust teeme tund aega, see on palju aega keskendunud treeninguteks, ta vajab midagi muud, mitte ainult sama. Mul on kahju, kuid ma ei saanud teie postitusest mingit ülevaadet uute ideede kohta.
I do, it oddly takes a lot of physical effort for a proper bark, not a play bark. I suggested the working dog clubs as something for the future or something to get inspiration from it may be a trek to get there but it may give new ideas so you may only need 1/2 sessions. If he is figuring out the puzzle games too quickly then make them incrementally harder to solve. As I say in my post an hour once a day may not be enough, mix it up with the other suggestions I have said to make longer sessions at home
It was an hour a day for focused training (obedience stuff). I basically spend my entire evening doing something with him (in-house agility, obedience, games, etc), so to me it's not a matter of how much time I spend, but the quality of activities and looking at new ideas. "Speak" was one of the first thing he learned, but he barks a lot regardless (when he "herds"), so maybe that's why it was easy for him.
Mu lambakoerad võivad ka terve õhtu käia, kui neid ei kõnnita, ja ei lõpeta mulle viskavate pallide toomist, asju, mida tõmmata jne. Seda teevad töökoerad, kuid mida kauem ja intensiivsemalt teen seda, seda rohkem see neid väsitab. Kui nad ei tee midagi ja nad on endiselt energilised, pole tegevused piisavalt intensiivsed. Nagu ma eespool mainisin; puksiir (võib-olla isegi uurida hammustustööd), rasked peitusemängud, pikem kuulekus, toomine jne. Suur intensiivsus x aeg = väsinud koer ja x2 töökoertele.
James Jenkins
2018-11-13 00:25:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sellele ei saa vastata ühesuurust vastust, sest iga koer on ainulaadne.

mõnel koeral on huvitav

Peegel: see kummaline uus koer, kellel pole lõhna, võib häirida. Veenduge, et see oleks kindlalt kinnitatud, nii et õnnetusi ei juhtuks.

Metsiku looduse heliribad: olen seda teost lühikese aja jooksul näinud. Kui teil on mõni, prooviksin seda, kuid ei läheks välja ja osta üks.

Täidisega loom: need võivad saada häid sõpru. Hoiduge silmadest või nuppudest, mis võivad alla neelata. Mõelge riskile (teie koerale), kui topis ära sööb.

TV and audio are great! It messes with his brain, but he does get panicky with certain sounds (owls). It's pretty fun to watch him react actually. He loves watching agility on TV, maybe I'll just leave it on while I go out!


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 4.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...